Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Карти пам'яті для GoPro

У цій категорії немає товарів.

Карти пам'яті для GoProЯкщо ви зайшли в даний розділ, тоді ми точно можемо вас привітати, адже ви щасливий власник найкращої екшн-камери — GoProЗовсім нещодавно компанія зробила справжню революцію у світі екшн-камер, представивши нову камеру — Hero7 Black. Починаючи з Hero5 корпуси камер мають практично однаковий зовнішній вигляд. проте, в середині вони зовсім різні. Найновіша модель камери має найкращу продуктивність, багато крутих фішок, функцій та відмінну стабілізацію зображення. Усе це заховалось в самісінькому серці GoPro. Для того аби отримати максимум вражень від своєї екшн-камери, рекомендуємо вам придбати додаткові аксесуари до неї.

Важливо знати, що карти пам’яті, це надзвичайно потрібний елемент, а не просто додатковий аксесуар. Адже за статистикою, майже 80 % усіх проблем з роботою GoPro припадають на проблеми з картою пам’яті. Хочемо вас застерегти від необдуманих вчинків і попросити в жодному разі не вставляти у новеньку Hero першу попавшу карту пам’яті, або що гірше, стару карту з свого телефону. Вони можуть бути з нижчою швидкістю та якістю, а це призведе до псування вашої GoPro. Вона може почати підвисати, раптово перезавантажуватись та взагалі виключатись.

Тому, на сайті AppGrade представлені лише найкращі microSD. Кожна з них забезпечить вам якісне та надійне користування камерою. Усі ваші безцінні кадри на яких зафіксовані найяскравіші емоції з відпустки, будуть в повній безпеці. На сайті AppGrade представлений великий вибір різних допоміжних приладів, таких як: зарядні пристрої, базовий набір тросів, різні види захистів, кріплення для різних потреб, моноподи, чохли і кейси, та ще багато іншого.