Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Кабелі та зарядки для iPhone

Lightning to USB Camera Adapter (MD821)

Color: White

1 814 грн (45$)
Купити зараз

Lightning to VGA Adapter (MD825)

Color: White

1 814 грн (45$)
Купити зараз

Apple Lightning USB кабель

Color: White

199 грн (5$)
Купити зараз

Apple Lightning to 3.5mm

Color: White

399 грн (10$)
Купити зараз

Apple Lightning Digital AV Adapter (MD826)

Color: White

1 899 грн (47$)
Купити зараз

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)

Color: White

999 грн (25$)
Купити зараз

Кабелі та зарядки для iPhone


У сучасному світі людина не може провести жодного дня без смартфона. Це зручно, компактно та стильно. Здається ніби весь світ помістився у вашому телефоні. Тут ви можете знайти відповіді на будь-які запитання, почути та побачити людину, яка знаходить від вас на відстані тисячі кілометрів. Як же зручно користуватись таким гаджетом.

Та з роками смартфон все розумнішає, продуктивність зростає, а з нею збільшується й енергоспоживання. Тому, потрібно підзаряджати телефон протягом дня. Щоб полегшити цю процедуру було розроблено бездротову зарядку. Док-станція, яка дозволяє підзарядити ваш смартфон без жодних додаткових підключень проводів у роз’єми. Потрібно просто покласти iPhone на заряджувальний пристрій і все, процес пішов. Стильний та сучасний спосіб підтримки енергії живлення протягом всього дня. Ви можете розмістити док-станцію на робочому столі або ж у вітальні. Шукати зарядку більше не доведеться, вона завжди буде на своєму місці.


На сайті AppGrade Ви також можете придбати перехідники та кабелі для свого iPhone. Стильні аксесуари для зарядки і синхронізації зможуть влучно підкреслити Вашу індивідуальність, адже представлені в різних цікавих кольорах та виготовлені з якісних матеріалів. У нас в асортименті представлені бренди: Fresh’N Rebel, McDodo та оригінальні Apple Cable. А також з різними виходами підключення — Digital AV, Lightning, Micro USB, USB Type-A, Apple Lightning — 3.5 мм.

Завжди варто вибирати лише оригінальні зарядки. Пристрої компанії Apple мають багаторівневий захист та виконані з якісних матеріалів. Оригінальний пристрій прослужить вам дуже довго, і буде зовсім не шкідливим для вашого iPhone.


Бездротові зарядки якраз знаходяться на етапі розквіту популярності. Сучасні iPhone роблять спеціально повністю зі скляною панеллю. Адже саме скло дозволяє смартфону заряджатись без дротів пропускаючи енергію через iPhone. Такі зарядки є безпечними та міцними. У внутрішній системі знаходиться захист від перенагрівання, перенавантаження та стрибків напруги. Надійне збереження вашого заряджального пристрою.