Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Навушники для iPhone

Передзамовлення!

Beats X Earphones (MTH62) - Silver

Color: Silver

4 197 грн (155$)

Beats Solo 3 Wireless (MNET2) - Rose Gold

Color: Rose Gold

6 635 грн (245$)

Beats Powerbeats 3 Wireless (MRER2) - Pop Magenta

Color: Magenta

4 739 грн (175$)
6 743 грн (249$)

Навушники для iPhone

    Навушники — це надзвичайно дивовижний винахід суспільства. Завдяки їм, улюблена музика потрапляє прямісінько до вас у вуха. Також вони виконують море корисних функцій: рятують наші вуха під перепопненої галасом людей вулиці, дозволяють слухати музику у повному її об’ємі, підкреслюють вашу індивідуальність. 

    На розробку EarPods у Apple пішло близько 3-х років, на протязі яких інженери придумували оптимальну конструкцію ідеальних навушників. І їм це вдалось. Коли ви одягаєте такі навушники, то відчуваєте не аби який комфорт. Для досягнення відмінної акустики на задній стороні навушників та біля основи було зроблено спеціальні отвори. За допомогою них повітря краще циркулюється в середині корпусу. Така інноваційна конструкція підійде для будь-яких вух. EarPods настільки комфортні та легкі, що вже через деякий час користування ви буквально забуваєте про їх існування. Приємний та детальний звук — цим запамятовуються EarPods. Також великим плюсом є пульт керування плеєром та мікрофон.

    Бездротові навушники AirPods на перший погляд нагадують EarPods тільки трішки з довшою ніжкою та звичайно ж без дротів. Та відміність їх не лише у цьому. Тепер ви зможете слухати улюблену музику на ранковій пробіжці і відчувати себе цілком розкуто. AirPods настільки розумні, що вони знають коли ви їх вставляєте в вухо, а коли витягуєте. AirPods працюють через Bluetooth модуль який знаходиться у ніжці, також там розташований і мікрофон. Чудовим плюсом таких навушників є ще те, що якщо ви знімаєте хоч один, до прикладу щоб відповісти комусь на вулиці на привітання, музика призупиниться автоматично. Також кожного разу коли Ваш смартфон буде в зоні дії, навушники під'єднаються до нього автоматично.

     AirPods мають жестове керування — це два дотика до навушників. Також AirPods має чохол для надійного зберігання та транспортування. Який служить ще й док станцією для навушників. Достатньо лише покласти AirPods у їх кейс і вони одразу ж починають заряджатись. 


Плюси AirPods:

— не займають багато місця у сумці;

— їх комфортно витягнути та одразу одягнути;

— більше ніяких дротів;

— швидка зарядка.