Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Зарядні пристрої для iPhone

Apple USB-C to Lightning Cable (2 m)

Color: White

1 598 грн (59$)

Apple USB-C to Lightning Cable (1 m)

Color: White

1 327 грн (49$)

Зарядні пристрої для iPhone XS

    У сучасному світі людина не може провести жодного дня без смартфону. Це зручно, компактно та стильно. Здається ніби весь світ помістився у одному маленькому  телефоні. Тут ви можете знайти відповіді на будь-які запитання, почути та побачити людину, яка знаходить від вас на відстанні тисячі кілометрів. Як же зручно користуватись таким гаджетом. Та рано чи пізно навіть найсучасніший гаджет потребує підзарядки. Тому ми рекомендуємо власникам смартфонів мати не лише один зарядний пристрій, а бажано кілька. Пристрої компанії Apple мають багаторівневий захист та виконані з якісних матеріалів. Оригінальний пристрій прослужить вам дуже довго, і буде зовсім не шкідливим для вашого iPhone.

    Та з роками смартфон все розумнішає, продуктивність зростає а з нею збільшується і енерго споживання. Тому, потрібно підзаряджати телефон притягом дня. Щоб полегшити цю процедуру було розроблено бездротову зарядку. Док-станція, яка дозволяє підзарядити ваш смартфон без жодних додаткових підключень проводів у роз’єми. Потрібно просто покласти iPhone на пристрій і все, процес пішов. Стильний та сучасний спосіб підтримки енегрії живлення протягом всього дня. Ви можете розмістити док станцію на робочому столі або ж у вітальні. Шукати зарядку більше не доведеться, вона завжди буде на своєму місці.

    Бездротові зарядки якраз знаходяться на етапі розквіту популярності. Сучайні iPhone роблять спіціально повністю з скляною панелю. Адже саме скло дозвояє смартфону заряджатись без дротів пропускаючи енергію через iPhone. Такі зарядки є безпечними та міцними. У внутрішній системі знаходиться захист від перенагрівання, перенавантаження та стрибків напруги. Надійне збереження вашого заряджального пристрою.