Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Аксесуари для Mac

Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter (MJ1K2)

Color: White

3 426 грн (85$)
Купити зараз

Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad (MQ052)

Color: Silver / White

6 005 грн (149$)
Купити зараз

Apple Magic Trackpad 2 Space Gray (MRMF2)

Color: Space Gray

8 262 грн (205$)
Купити зараз

Apple USB-C Charge Cable (2 m)

Color: White

1 299 грн (32$)
Купити зараз
Новинка!

Аксесуари для Mac

Більшості людей подобаються ноутбуки Apple, незалежно від їх розміру та моделі. Що зрозуміло, адже MacBook, мабуть, найкращі ноутбуки у світі, розраховані під будь-які життєві ситуації.

Купівля MacBook — це серйозне вкладення, тому має сенс купувати хороші аксесуари для роботи на MacBook, чи то для захисту, чи для стильної та зручної транспортації, чи для покращення взаємодії з користувачем. По суті, світ аксесуарів для Mac — це екосистема, що постійно зростає, і щоразу, коли випускається нова пара AirPods або швидший зарядний кабель, цей світ стає трохи тіснішим. Яким би не був ваш Mac, він заслуговує на те, щоб його використовували в парі з якісними і надійними аксесуарами.


Мишки та клавіатури

Непопулярна думка: робота з мишею покращує досвід взаємодії з ноутбуком. Іноді навіть трекпад Apple підводить — він не завжди реєструє правильні клацання, а занадто сильне або недостатньо сильне натискання викличе різні реакції. Ми рекомендуємо бездротову Bluetooth-мишу для точного відстеження, прокручування та клацання мишею.

Хоча клавіатури Apple завжди відрізняються надійністю та функціональністю, додаткове джерело введення, яке, більше того, можна використовувати на відстані, теж буде корисним.

Хаби та адаптери

Сучасний ринок електроніки пропонує таку велику різноманітність портів і кабелів, що конструктивні особливості Mac просто не дозволяють йому наздогнати всіх. Тут на допомогу приходять хаб-станції та їх спрощені версії — адаптери. Підключайте практично всі ваші гаджети до MacBook за допомогою багатопортових хабів або шукайте хитромудрі виходи із ситуації завдяки безлічі доступних адаптерів.

Захист

Ніколи не пізно задуматися про захист свого ноутбука, і широкий асортимент чохлів, рюкзаків та плівок не тільки допоможе захистити ваш гаджет, але й надати його вигляду індивідуальності.

Зарядки

Ваш MacBook поставлявся з безкоштовним зарядним адаптером і кабелем, але якщо ви шукаєте недорогу заміну від стороннього виробника, яка дозволить заряджатися швидше, ніж у Apple, вам знадобиться адаптер живлення USB-C і набір кабелів, які можуть забезпечити живлення вашого MacBook потужністю 100 Вт.