Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Чохли та кейси для Mac

Чохли та кейси для Mac



Ви потрапили у категорію аксесуарів для Mac, розділ «Чохли та кейси для Mac». У даній категорії ми розмістили для вас найкращі пропозиції захисних аксесуарів для MacBook


Для чого взагалі потрібні чохли?

Розробники портативних «яблучних» комп'ютерів, зробили їх максимально тонкими, аби ви з легкістю могли брати Mac з собою куди завгодно. Стильний дизайн, якісні матеріали, тонкий корпус та потужна батарея. 


Проте, при постійному користуванні та активному транспортуванні, корпус вашого гаджету може постраждати. Як би інженери компанії Apple не старались, легких косметичних пошкоджень просто не уникнути. Для комфортного перенесення ноутбука придумали спеціальні захисні чохли. З їх допомогою ваш Mac буде у цілковитій безпеці. Чохол — це як страхування від серйозного поламання, та легких пошкоджень вашого комп’ютера.

Здавалось, як та на що може вплинути маленька подряпина на корпусі? Проте, часто говорять що про людину зустрічають по одязі. Так і по зовнішньому вигляді ноутбука, можна охарактеризувати його господаря. Тим більше, з часом вам захочеться змінити пристрій на новішу версію. От тоді, така дрібничка, як чохол, допоможе заощадити ваші кошти. Адже ви завжди зможете обміняти свій пристрій на новий з послугою Trade IN. Ідеальний стан гаджету дасть змогу оцінити його в круглішу суму. 

У магазині AppGrade представлений великий вибір різноманітних аксесуарів для Mac. Ви можете підібрати захисний чохол для моделі вашого ноутбука за доступною ціною. Широкий асортимент товару виготовлених з різних матеріалів та в різних стилях. 

У нас є багато моделей чохлів з індивідуальними категоріями захисту. Усіх їх можна подивитись в живу у магазинах AppGrade або ж переглянути на сайті appgrade.ua. AppGrade — надійний магазин, якісної техніки та аксесуарів для неї.