Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Кабелі та перехідники для Mac

Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter (MJ1K2)

Color: White

3 426 грн (85$)
Купити зараз

Apple USB-C Charge Cable (2 m)

Color: White

1 299 грн (32$)
Купити зараз

Кабелі та перехідники для Mac


Сучасна діджитал індустрія це не просто історія про інновації, а й про зручність і портативність. Все більше й більше гаджетів залишаються лише з одним-двома портами синхронізації (як от MacBook Pro/iPad/iPhone останніх поколінь). Та сучасні бренди аксесуарів, і безпосередньо корпорація Apple подбали про те, щоб користувачі мали вибір кабелів та перехідників для максимально комфортного користування сучасними гаджетами.

Та щоб використати можливості MacBook сповна ми можемо порекомендувати придбати додатковий перехідник. На сайті представлений широкий вибір оригінальних кабелів та перехідників від іменитих брендів. Якщо ваша робота передбачає використання пристроїв, які вимагають підключення через 3.5 Jack, DVIEthernetHDMImicroSD, FirewireMini DisplayPort та інші, то ми сміливо можемо вам порекомендувати та допомогти обрати саме той перехідник, що поєднає у собі кілька необхідних методів підключення.

Ви 100% знайдете те, що підійде для ваших повсякденних потреб та максимально спростить користування і підключення до моніторів, проекторів чи інших портативних пристроїв. Ми підібрали для вас найкращі варіанти, що поєднують в собі співвідношення ціни та якості, та дійсно відповідають заявленим показникам якості.