Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Мишки та клавіатури для Mac

Apple Magic Keyboard with Numeric Keypad (MQ052)

Color: Silver / White

6 005 грн (149$)
Купити зараз

Apple Magic Trackpad 2 Space Gray (MRMF2)

Color: Space Gray

8 262 грн (205$)
Купити зараз
Новинка!
Новинка!

Apple Magic Trackpad 2 (MC380)

Color: Silver

6 408 грн (159$)
Купити зараз

Apple Magic Mouse 2021 (MK2E3)

Color: Silver

3 829 грн (95$)
Купити зараз

Apple USB Superdrive (MD564)

Color: Silver

3 990 грн (99$)
Купити зараз

Apple Magic Keyboard (MLA22)

Color: Silver

4 393 грн (109$)
Купити зараз

Apple Magic Mouse 2 (MLA02)

Color: Silver

3 990 грн (99$)
Купити зараз

Мишки та клавіатури для Mac

    Фірмові аксесуари корпорації Apple вже десяток років вражають своїм ергономічним продуманим дизайном. Перша мишка була створена завдяки стараннями аспіранта Білла Інгліша й Роберта Тейлора за концепцією винахідника Дугласа Карла Енгельбарта. Розробкою займались в університеті Стенфорду в Каліфорнії у далекому 1964, а продемонстрували винахід в грудні 1968 році на виставці у Сан-Франциско.

    Компанія Apple представила свій варіант “миші” у 1983-му році спеціально для комп’ютера “Lisa”. Мишка мала лише одну кнопку, а вартість її була в діапазоні 25$. Популярність мишка отримала завдяки використанню її з комп’ютерами “Apple Macintosh” , що надавало нові можливості для роботи з віконним інтерфейсом.

    Новим віянням можна назвати комп’ютерну мишку з підтримкою технології MultiTouch, яку запустили у продаж практично десятиліття тому — 20 жовтня 2009 року. Apple Magic Mouse стала першою “сенсорною” мишкою у своєму роді. Сенсорна матриця вбудована у верхню панель дозволяє швидку обробку команд, як от прокрутка у чотири сторони, лівий та правий клік, комфортне масштабування. Зв’язок з пристроями (ноутбук, моноблок) підтримується завдяки Bluetooth. 

    Ще одним варіантом для комфортного управління можна назвати Magic Trackpad. Представлений фірмовий трекпад з мультитач поверхнею та двома апаратними кнопками був 27 липня 2010 року, через рік після дебюту миші. Основна панель аксесуару для Mac виготовлена з гартованого скла, а ніжки з анодованого алюмінію. З’єднання з основним пристроєм здійснюється завдяки технології Bluetooth.


    Apple iMac — це моноблок, який не обійдеться без миші та клавіатури. Тому спеціалісти з Купертіно постарались і створили Magic Keyboard у двох варіантах: повнорозмірну з цифровою панеллю та максимально компактну версію. Обидві моделі мають своїх прихильників. Стандартно в комплект входить компактніша модель клавіатури, а при потребі ви можете придбати повнорозмірну модель. 

   Компактний варіант поєднав в собі кілька плюсів: тонкий корпус, вбудований акумулятор та удосконалений механізм ходу клавіш. Клавіатура автоматично конектиться з комп’ютерами лінійки Mac. Механізм клавіатури “ножниці” сприяє стабільності, а оптимізація ходу клавіш забезпечує комфорт та точність вводу. Заряду акумулятора вам вистачить надовго, близько місяця без підзарядки.

   Magic Keyboard з цифровою панеллю має ще й додаткові навігаційні клавіші для швидкого перегляду та редагування документів. З цифровою панеллю вам буде дійсно зручно працювати з електронними таблицями й фінансовими додатками. 

    На сайті jabko.ua або ж будь-якому з магазинів мережі ви можете обрати саме свій найкомфортніший варіант управління Mac. Фірмові аксесуари служитимуть вам надійно та довго. Творити стане ще простіше!