Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Захисні плівки для Mac

Захисні плівки для Mac


Ви щасливий власник MacBook і вам ну дуже хочеться, щоб він прослужив, якомога довше? Це дуже легко зробити, а саме за допомогою додаткових аксесуарів, ви можете не лише вберегти свій комп'ютер, від усіляких негараздів, а й продовжити його вік.

Для захисту від власної необережності у нас можна придбати чохли для MacBook, проте вони усі захищають лише корпус та не дають гарантії що з дисплеєм вашого пристрою нічого не трапиться.

Ви напевно неодноразово помічали, як на екрані відразу ж збирається пил, залишаються відбитки пальців та інший бруд. Для того, аби запобігти цих неприємних моментів, рекомендуємо вам придбати захисну плівку, яка оберігатиме дисплей вашого MacBook від подряпин та різного роду забруднень. Також даний аксесуар допоможе вам комфортніше користуватись макбуком на вулиці, адже плівка має спеціальний захист, який усуне відблиск навіть найяскравіших променів сонця.

У магазині AppGrade представлений великий вибір різноманітних аксесуарів для Mac. Ви можете підібрати захисний чохол для моделі саме вашого ноутбука за доступною ціною. Широкий асортимент товару виготовленого з різних матеріалів та в різних стилях. Також в нас представлені зарядні пристрої для Mac, кабелі та перехідники, мишки та клавіатури, жорсткі диски, та багато іншого.