Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Аксесуари для Watch

Аксесуари для Watch

Apple Watch — найкращий розумний годинник, який ви можете купити, але все ж таки нам вдалося знайти спосіб трохи покращити його за допомогою чудових аксесуарів, представлених на нашому сайті. Доступні продукти дозволяють підігнати зовнішній вигляд Apple Watch під свій смак та спростити використання приладу.

Apple Watch 7 трохи більший за розміром, що може вплинути на деякі аксесуари, але ми врахували це при виборі основних моментів асортименту. Apple Watch 6 і більш старі моделі не дуже сильно змінилися в порівнянні зі своїми попередниками, тому більшість аксесуарів повинні бути сумісні, тим більше, що Apple продовжувала використовувати ті ж ремінці та технології для цієї групи.


Ремінці

Хочете альтернативний ремінець для Apple Watch на зап'ясті? Ми б порекомендували вибрати офіційний товар від Apple, але існує ширший асортимент продукції, щоб ви могли доповнити свій годинник якісними аксесуарами стороннього виробництва.

Вся продукція, що поставляється, має відмінну якість, але відрізняється вид активностей, під які вона створювалася — є як дешевші, стійкі, зручні варіанти для занять спортом, так і дорогі елегантні ремінці, які допоможуть підкреслити ваш статус.

Підставки

Спеціально спроектовані підставки можуть стати будинком для вашого розумного годинника і зробити їх зберігання простіше. Підставки виконані в стильному дизайні, колірна різноманітність відповідає розмальовці самого годинника. Також вони гарно працюють з магнітним зарядним кабелем Apple Watch, що робить ці тримачі не тільки зручним, але й практичним придбанням.


Apple Watch Magnetic Charging Cable

Цей пристрій дозволяє заряджати будь-які моделі Apple Watch не підключаючи до годинника жодних кабелів, адже сам процес відбувається завдяки індукції. Прогресивна зарядка для прогресивного розумного годинника, яка чудово працює в парі з підставками.