Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Ремінці для Watch

Ремінці для Watch


Apple — компанія, яка є лідером серед виробників смарт-годинників. Єдиними конкурентами за обсягом продаж, для них являються лише найбільші компанії, які випускають класичні моделі годинників. Apple Watch — це пристрій з IT сегменту, який не лише приємно носити на зап’ясті, а ще можна влучно поєднати з буденним стилем одягу. 


«Яблучна» компанія продумала усе до дрібниць, адже спочатку вона зробила ставку на моду, орієнтуючись більше на молоде покоління своїх покупців, а вже через рік Apple випустила лінійку спортивних годинників та ремінців, чим знов збільшила коло свого оточення.

Тепер вони активно розвивають два цих напрямки. Час від часу Apple пропонує сезонні пропозиції ремінців виконаних з різних матеріалів, в різних кольорах та стилях. Свою співпрацю з компанією Nike корпорація продовжує, випускаючи кожного разу нові версії спортивних годинників та ремінців для них. 

На сайті AppGrade представлений великий вибір різноманітних ремінців. Найголовніше, що у нас лише «найсвіжіші» та найактуальніші моделі аксесуарів для Apple Watch. Від таких компаній, як Apple та Laut

Ремінець стане відмінним подарунком на будь-яку подію. Строгий або класичний, гламурний або спортивний. У нас ви маєте змогу підібрати аксесуар під побажання та уподобання іменинника. Якщо у вашої другої половинки є Apple Watch то запасний ремінець, це справді вдала покупка.