Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Зарядні пристрої для Watch

Зарядні пристрої для WatchПри створенні «розумних» годинників, розробники «яблучної» компанії, мали за мету спростити до мінімуму процес зарядки гаджету. Вони бажали, щоб ви могли заряджати Apple Watch практично всюди. В кінцевому результаті було створено спеціальну технологію індуктивної зарядки та роз’єм MagSafe.

 

Заряджати пристрій і справді стало надзвичайно легко. Для того, аби з’єднання пристрою з док-станцією відбулось, достатньо просто піднести гаджет над зарядкою, а вже за допомогою вмонтованих магнітів вони приєднаються один до одного та почнуть контактувати.

Рекомендуємо вам придбати додатковий пристрій для зарядки. Щоб не носити свою єдину зарядку постійно з собою в сумці. Адже за таких умов, вона може швидко пошкодитись. Найкращим рішенням в такій ситуації буде придбання додаткового пристрою. Один завжди буде дома, а інший ви можете залишити на роботі, або в салоні авто.

 

Ідеальним варіантом додаткового пристрою для зарядки, буде — Apple Watch Magnetic Charging Cable. Представлений такий аксесуар в трьох варіантах, які відрізняються між собою, лише довжиною самого кабелю. Це може бути варіант на 2 метри, 1 метр та 30 сантиметрів.

Виготовлено пристрій лише з якісних та надійних матеріалів. Він є гнучким, та надзвичайно міцним. Завдяки маленькій мікросхемі, яка знаходиться на кінці кабелю, повністю контролюється рівень вихідної напруги. Такий зарядний пристрій, забезпечить вам надійне з’єднання з гаджетом та вбереже його від пошкоджень в процесі зарядки.

 

На сайті AppGrade представлений великий вибір техніки та додаткових аксесуарів до неї. Ви можете зробити замовлення тут, або в одному з магазинів AppGrade. Нагадуємо, що магазини знаходяться у таких містах, як: Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево, Кривий Ріг.