Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple Watch

Apple Watch

 

Розумні годинники від Епл наділені великим набором бонусних функцій, сенсорів, мега швидкою роботою, в оригінальному фірмовому дизайні потішать як фанатів компанії так і просто активних людей, що не хочуть залежати від смартфона.

 

 

7 вересня 2016 року у презентації Apple були анонсовані дві версії "розумних годинників", а 12 вересня 2017 представили і Apple Watch Series 3.

Series 1 – це ті ж оригінальні Apple Watch, але з більш потужним двоядерним процесором S1P. Умовно їх можна назвати «мінорним» (невеликим) апгрейдом найперших смарт-годин Apple. При малому бюджеті дивитися в бік годин Series 1 можна, так як продуктивність процесора там все ж була поліпшена і при відносно однаковій вартості старого і нового пристрою новий годинник виглядають вигідніше.

 

 

Apple Watch Series 2 – свіжий варіант розумних годинників від Епл з цілим набором бонусних функцій, датчиків, ще більш швидкою роботою, в традиційному оригінальному «яблучному» дизайні. Крім того, Apple випустила Watch Nike+ і Watch Hermès в співпраці з відповідними брендами. До обох моделей додаються ремінці фірмового стилю, які не можна купити окремо, а Watch Nike+ має додаток Nike+ Run Club, що дозволяє не тільки відслідковувати свої спортивні досягнення, а й ділитися ними з друзями.

 

 

У новому гаджеті 3 покоління акцент зроблений на потужність і продуктивність. Якість екрану трохи зміниться – в алюмінієвих моделях використовується міцне скло Ion-X. Смарт-годинники зі сталі і кераміки будуть покриті сапфіровим склом. Головною начинкою годинників буде процесор Apple S3 в два ядра – це практично в два рази потужніше торішньої версії.