Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple Watch SE

Apple Watch SE

Apple Watch SE можна назвати гібридом Watch четвертої та п'ятої серій. Якщо вам потрібні всі передові функції, ця модель не для вас, але якщо ви не знайомі з ринком розумних годинників або не прагнете отримати всі сучасні фішки нових ітерацій — ця модель буде для вас ідеальним варіантом.


Основні особливості:

— Преміальний дизайн

— Відмінний компаньйон для смартфона

— Великий набір функцій

— Доступність

Дизайн

У плані дизайну бюджетність даної моделі Watch непомітна — зовнішнім виглядом вона повторює той же форм-фактор, що і всі моделі розумного годинника Apple після 2018 року. Вигнутий контур, який плавно переходить у OLED-дисплей.

Хоча SE не можна назвати флагманом, помітно, що на дизайні та збірці все ж таки вирішили не економити, так що цей годинник дуже елегантно сидить на руці і пропонує приємні тактильні відчуття. На відміну від Apple Watch 6, для Apple Watch SE немає незвичайних варіантів нових кольорів — Купертіно явно зберігає червоний колір, який багато хто вважає найкращим, для флагманських годинників. При виборі SE вам доступний асортимент із трьох забарвлень — золотий, срібний або космічний сірий.


Дисплей

Дисплей Apple Watch SE використовує вже класичну для розумного годинника Apple технологію OLED. Доступні дві версії SE, які відрізняються за розмірами - 40 мм та 44 мм, що так само робить дисплей SE більше, ніж у Apple Watch 3, і це насправді важливо, тому що для таких маленьких екранів кожні кілька міліметрів відіграють велике значення. В іншому дисплей чудово виконує свої обов'язки. Він надає відмінну різкість картинки та досить яскравий, щоб ним було зручно користуватися на вулиці.


Батарея

Заявлений від Apple час автономної роботи — до 18 години. Насправді цей показник вищий, тому що дисплей SE не підтримує функцію постійно увімкненого дисплея, тим самим заощаджуючи заряд. Зарядити акумулятор від 0 до 100% можна за ~90-120 хвилин.


Функції:


Сон

Можливість відслідковувати свій стан під час сну — корисна функція, доступна для всіх Apple Watch з оновленням системи до watchOS 7, але великий час роботи батареї на SE дозволяє залишити годинники надіти на ніч, і тим самим отримати статистику протягом 24 годин.

Siri

Сірі також доступна на SE, а щоб активувати її, досить просто підняти годинник до рота. На диво, ця функція працює впевнено.

Фітнес

Однією з головних причин покупок розумного годинника є фітнес-можливості. Apple уперто працює над перетворенням своїх пристроїв на серйозні пристрої для фітнесу та оздоровлення з тих пір, як перші моделі побачили світ у 2015 році, і з кожною ітерацією ці можливості набирають обертів. SE пропонують асортимент програм Apple, так само доступні фітнес-додатки інших розробників з AppStore.


Підсумок:

Watch SE можна назвати ознайомчою пропозицією — вони менше коштують, але при тому пропонують багато висококласних функцій Watch 6 - ваш вибір повинен відштовхуватися від того, наскільки багато ви хочете отримати від розумного годинника.