Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple Watch Series 3

Дефіцитна модель

 Apple Watch Series 3

 

Apple Watch Series 3 — годинник, що “прокачаний”, як ніколи. У нього безліч корисних функцій, які мотивують на нові досягнення, допомагають бути більш активними і дозволяють залишатися на зв'язку за будь-яких умов.

Вперше Apple Watch оснащені висотоміром. Висотомір відстежує підйоми і спуски, будь то похід в гори або пробіжка в місті. Разом з вбудованим GPS-модулем це дозволяє новим Watch вимірювати показники активності у будь-яких видах спорту. В оновленому додатку «Тренування» є режим інтервальних тренувань і можливість автоматично відзначати кола та швидкість їх проходження під час плавання, пробіжки і тд. А вдома ви зможете детально вивчити всю статистику активностей на iPhone у вигляді зведеного звіту.

Всього одним дотиком ви можете підключити свій годинник до будь-якого сумісного тренажёру. Завдяки цьому всі найважливіші показники — пульс, швидкість, витрата калорій — будуть повністю синхронізовані. А значить, результати вашої тренування будуть максимально точними. 

 

 

Apple Watch Series 3 захищені від води і підходять як для басейну, так і для плавання у відкритих водоймах. Після тренування годинник виштовхнуть залишки води з динаміка за допомогою звукових вібрацій.

Якщо у вас Apple Watch Series 3, значить, що тепер у вас з собою ще більше музики. Ваші улюблені плейлисти з Apple Music автоматично з'являються в додатку «Музика» на годиннику. Так що мотивація на тренуванні буде максимальною.