Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4

 

Apple Watch Series 4 — це не просто НОВА версія фірмових годинників від спеців з Купертіно, а це абсолютно новий смарт годинник. Не дарма ми робимо такий акцент на новизні та унікальності — цей годинник справді представляє собою щось дуже нове та особливе.  Дизайн, технології, можливості — все не набагато вищому рівні. І ці зміни дійсно міняють все. Що не менш важливо — відтепер їх ще краще помітно. Чому? Давайте поговоримо, ой, почитаємо про це.

 

 

Дисплей

Най, най, найбільший дисплей серед усіх годинників лінійки Apple Watch. І він просто заворожує. Тут усе продумано від неймовірних граней та ліній, до ще більшої площі з ще тоншими рамками. Робоча область збільшилась на 30%, а завдяки технології LTPO його енергоефективність стала ще вищою. Елегантні грані та кутики дисплею в точності повторюють форму корпусу. Такий хитрий прийом не просто максимально розширив грані зображення, а й створив відчуття безперервної поверхні.

Новий дизайн дозволив помістити на одному екрані ще більше важливий деталей та інформації. Як от на оновленому циферблаті “Інфограф” можна розмістити до восьми розширень, що відображають ще більше корисних даних.

 

 

Digital Crown

Та не лише дизайн дисплею змінили, а й повністю переосмислили механізм роботи одної з найвитонченіших частин корпусу, відомої як “колесико”. Тепер ви можете не просто спростити користування та навігацію по системі, а й відчути тактильний відгук роботи колесика. Все як у добрих, класичних годинниках і нічого зайвого. У версії годинників для США це мініатюрне чудо зможе проводити ЕКГ завдяки одному дотику пальця. Декілька років тому ми могли про такі інновації лише мріяти та читати у фантастичних романах.

 

 

 

Сенсори та функції

Ще один важливий момент, який підтверджує, що Apple Watch — це не просто годинник, а й справді розумний пристрій — це велетенський арсенал корисних функцій, якими може похизуватись Watch OS. Для великої когорти користувачів саме покупка Apple Watch стала одним з найпопулярніших мотиваторів зайнятись власним здоров’ям та стати на стежку більш активного способу життя.

Також Apple Watch беруть під свій пильний контроль боротьбу зі щоденним стресом та нормалізацію кількості спожитих калорій і їх активне спалювання завдяки ходьбі чи іншим видам фізичних навантажень. Бережуть і ваше серце від підвищеного тиску та надчастого пульсу і попереджають про виявлені аномалії у серцевому ритмі. А якщо ви раптом впадете чи втратите свідомість — то Apple Watch самостійно подадуть знак SOS та повідомлять рятувальні служби.

Всі показники про ваш серцевий ритм, тиск, сон, активність, харчування будуть збережені у додатку “Здоров’я” на вашому iPhone де ви зможете їх зберігати та щотижня або щомісяця підводити звіт у формі статистики змін.

 

 

 

Звязок та комунікації

Ми вже так звикли  до того, що завжди на зв’язку і смартфон як не у кишені, то у долоні. А з винаходом і модернізацією лінійки Apple Watch — все стало ще простіше і приємніше. Ви більше не пропустите важливий дзвінок чи сповіщення і зможете перекинутись кількома фразами через додаток “Рація” з друзями поблизу.

Улюблена музика, плейлисти, радіо — завжди і всюди з вами. Завдяки низці сенсорів і розумна помічниця Siri вас почує та виконає одне з сотні завдано, відповість на ваш запит і навіть побудує маршрут додому.

Ще однією з улюблених фішок, яка стала доступною користувачам iPhone та Apple Watch — це система електронної безконтактної оплати Apple Pay. Достатньо піднести годинник до терміналу — і покупка буде оплачена. Жодних зайвих рухів та операцій. Все максимально просто та швидко.