Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple Watch Series 6

Apple Watch Series 6

На перший погляд, Apple Watch Series 6 не здається значним оновленням, але поява можливості вимірювання насичення крові киснем змінює правила гри. А яскравіший дисплей, який постійно відображає циферблат, служить вишнею на торті.

Дизайн

Apple Watch 6 схожі на останні кілька моделей Apple Watch, мають квадратну форму з м'якими кутами та всі класичні складові. Виглядають вони настільки ж преміально, як і слід очікувати, як і раніше витончено сидять на руці і існує трохи розумних годинників-конкурентів, які можуть щось протиставити Apple Watch. Що стосується колірної палітри, то Apple Watch 6 поставляються в асортименті із шести колірних варіантів корпусу на вибір: золото, срібло, графіт, космічний сірий, синій та червоний.


Дисплей

У дисплеї Apple Watch 6 все ще використовується технологія OLED, а чутки про перемикання на microLED-дисплеї не виправдалися. Але завдяки OLED-технології, яка забезпечує неймовірний контраст між чорним та білим, все на екрані Apple Watch 6 дійсно виглядає разючим.

Дисплей знову пропонує опцію, яка підтримує постійну роботу та дозволяє миттєво дізнатися час. Щоправда, цього разу постійно включене налаштування більш ніж вдвічі яскравіше. Так само сам дисплей при паралельному порівнянні виразно виглядає різкішим, ніж у Series 5.


Рівень насичення крові киснем

Series 6 отримала додаткові спеціальні датчики, які мають на меті — моніторити рівень кисню в крові. Apple Watch 6 дозволить користувачам дізнатись концентрацію кисню в крові за допомогою періодичних планових перевірок або 15-секундних вимірювань за запитом.

Фітнес

З новими Apple Watch 6 є так багато способів стежити за своїм загальним самопочуттям та мати можливість закрити «кільця руху», показник, який Apple використовує, щоб ви знали, наскільки ви активні.

З вашим годинником, який відстежує ці дії і відстежує частоту серцевих скорочень, ви отримуєте точну кількість спалених калорій, тому ви можете побачити, наскільки добре ви почуваєтеся, коли ви займаєтеся спортом.

Apple Watch 6 також допоможуть вам на шляху до ваших цілей — достатньо відпочивати, достатньо рухатися або виконувати достатню кількість необхідних вправ, пропонуючи вам час від часу протягом дня проявляти активність, коли у вас є момент зробити це.

Термін служби батареї

Акумулятори Apple Watch 6 надають той час автономної роботи, що і Apple Watch до нього — це 18 годин. А повністю зарядити Apple Watch 6 можна за 90 хвилин.

Підсумок:

Apple Watch 6 по праву можна назвати фаворитом у сегменті розумного годинника. Вони пропонують користувачам відмінну продуктивністю, приємні тактильні відчуття та просте налаштування. У Apple Watch все майже ідеально, і це головна причина, через яку вони захопили і все ще утримують близько половини ринку розумного годинника.