Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7

Apple Watch заслужено займали першість на ринку протягом багатьох років, і Series 7 успішно продовжує цю тенденцію. У нової лінійки не так багато відмінних рис, які викликають захоплення, але це не проблема, адже Series 6 вже зібрала в собі всі головні плюси — бездоганний досвід роботи з інтерфейсом користувача, зручний форм-фактор і широкий функціонал. У новому поколінні розумного годинника, Apple відполірувала ці переваги.

Оновлений дизайн

Найбільшою відмінністю нової серії є більший дисплей, якого вдалося досягти шляхом зменшення рамок екрана.

Apple Watch сьомий серії доступні у двох варіантах розміру — 41мм та 45 мм, вибрати з яких ви можете в залежності від величини кисті руки.

Всі моделі гаджета отримали м'які та круглі кути. Алюмінієва модель представляє на вибір п'ять нових кольорів: midnight, starlight, зелений та оновлені відтінки синього та червоного — вони світліші у порівнянні з тими, що були доступні для шостої серії.

Серія 7 також має сертифікацію захищеності від пилу IP6X, що допоможе вберегти розумний годинник від забруднень, а оновлена ​​передня скляна кришка, яка більш ніж на 50% товща, від пошкоджень та подряпин.

Нова клавіатура QWERTY

Apple Watch нарешті отримали свою першу справжню клавіатуру. При необхідності написання нового тексту тепер досить просто торкнутися поля введення повідомлення, щоб відкрилася клавіатура. Функція автозаміни клавіатури працює чудово і завжди корисна, що важливо на такій крихітній клавіатурі, адже при її використанні складно завжди бути точним.

Ви також можете використовувати стрілку в нижній частині екрана, щоб перемикатися між опцією клавіатури або Scribble, щоб вводити літери пальцем.

Для використання також доступна функція диктування повідомлення. Але не завжди комфортно її використовувати, наприклад, на публіці, або у випадках, коли повідомлення надто делікатне, щоб його можна було продиктувати вголос. Тут рятує QuickPath, функція, яка дозволяє вводити текст, ковзаючи пальцем на екрані.

Циферблати

Це найважливіша частина взаємодії з Apple Watch, адже саме на циферблат користувач і найчастіше дивиться. Тому, щоб повністю скористатися можливостями збільшеного екрану, Apple спеціально розробила два нові стилі — Modular Duo та Contour.

Підсумок:

Сьома серія Apple Watch продовжує шлях, прокладений попередньою ітерацією, завдаючи приємних змін. Крім перерахованих вище, варто також згадати швидшу зарядку, високу яскравість екрана, нові розміри шрифтів і різноманітність змінних ремінців.