Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Обміняй свій Старий гаджет на Новий за 2 хвилини!

Економ свій час та гроші обмінюючи техніку у нас!

Залиште дані та ми звяжемось для уточнення деталей


Що таке програма Trade IN?

Ви втомилися від пошуку покупця для свого старого айфону, або ж не хочете витрачати на це питання свій час та гроші? Не впевнені, що можете легко та безпечно продати свій старий гаджет за бажаною ціною? Але при цьому ви дуже хочете якомога швидше стати щасливим власником новенького iPhone X?

Годі це терпіти – скористайтесь послугою Trade In від Appgrade, адже це краще, що можна було придумати на допомогу швидкому та зручному обміну старого гаджету на новий.

Вам не треба буде думати, як швидко продати ваш айфон, де його виставляти на продаж, як його готувати до продажу та займатись іншими нудними клопотами з цього приводу.


Як проходить обмін?

Для обміну підійде будь-яка техніка Apple (це може бути iPhone, iPad, MacBook тощо) у будь-якому стані (навіть з візуальними або апаратними пошкодженнями).

Якщо вас цікавить приблизна оцінка вашого пристрою, це можна зробити в онлайн-чаті з нашим консультантом. Далі вам треба буде прийти до нас в магазин, щоб ми могли оцінити ваш гаждет вживу: зовнішній вигляд, робочий стан, наявність попередньої розбірки, ремонту тощо. Наші спеціалісти проведуть діагностику і оцінку пристрою та запропонують варіанти для обміну. «На все про все» піде не більше 20 хвилин, в особливих випадках – максимум до години.

Після цього ви одразу зможете швидко та без ризиків обміняти свій пристрій на новий або вживаний, але новішої моделі. При обміні Appgrade дає 100% гарантію, що ви отримаєте 100% оригінальну продукцію Apple.

До речі, якщо ваш пристрій взагалі не працює – можливо, нам він теж пригодиться – наші майстри його оглянуть та скажуть, що ми зможемо дати за нього.
Які переваги TRADE IN?

З послугою обміну Trade-in ви отримуєте:
• Економію часу, грошей та нервових клітин (останнє, ми вважаємо, взагалі безцінно!);
• Справедливу експертну оцінку свого пристрою від справжніх фахівців;
• Гарантію уберегти себе від сумнівних угод та аферистів;
• Можливість швидко придбати новий девайс!