Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple AirPods

Silicone Case для Apple AirPods Pro (Black)

Color: Black

363 грн (9$)
Купити зараз

Silicone Case для Apple AirPods Pro (Red)

Color: Red

363 грн (9$)
Купити зараз

Silicone Case для Apple AirPods Pro (White)

Color: White

363 грн (9$)
Купити зараз

Apple AirPods


Музика — це те, чому ми приділяємо увагу практично кожного дня. На роботі, дома, в авто чи навіть в переповненій маршрутці ви завжди можете під'єднати свої навушники до iPhone, iPad чи будь-якого іншого пристрою для відтворення музики та насолодитися звучанням сповна. Великим плюсом такого гаджету є те, що ви можете слухати музику так, щоб більше ні з ким з нею не ділитись. Вважаємо, що така можливість буде позитивною рисою не лише для вас, а й для вашого оточення. 


AirPods — фірмові бездротові навушники від компанії Apple. Лаконічний білий дизайн корпусу, мінімалізм та нічого зайвого. Все необхідне заховано в середині. Проте, самі навушники є надзвичайно легкі та комфортні.  

Apple AirPods першого покоління. На відміну від своїх попередників Apple EarPods, дана модель навушників від Apple забезпечує точне і насичене звучання, даруючи вам можливість насолоджуватися улюбленою музикою в зручному для вас місці. Вбудовані датчики — акселерометри допомагають гаджету розпізнавати коли Ви одягаєте або знімаєте його. Ви можете використовувати як два навушники, так і лише один. Спеціальні подвійні мікрофони зі змінною діаграмою спрямованості позбавляються від стороннього зовнішнього шуму, повністю зосереджуючись на тембрі вашого голосу. Ну і що саме головне, це повна відсутність будь яких дротів. 


Щодо другої серії AirPods, то вийшли вони відносно нещодавно — весною 2019 року. Дизайн залишився класичним, проте «начинка» стала врази потужнішою. Основним оновленням став чіп H1, який створений спеціалістами з Купертіно, для забезпечення стабільної роботи, з’єднання і перемикання між кількома активними пристроями. Якщо вам буде потрібно терміново зробити дзвінок, або переключити чи й зовсім вимкнути музику, на допомогу прийде голосовий асистент Siri. Можна навіть не витягувати смартфон з кишені чи сумки, достатньо просто сказати команду, яка буде вам потрібна у певній ситуації. Покращилась також і якість звучання аудіоконтенту, а передача сигналу між навушниками та пристроями стала значно швидшою.

Загалом змін зазнав кейс в якому зберігаються та заряджаються навушники. Індикатор заряду емігрував з середини чохла на його зовнішню сторону. А самих кейсів стало два. Один звичайний, та інший з підтримкою бездротового заряду. Заряджати навушники тепер ще легше — достатньо лише розмістити кейс з AirPods на пристрій для безпровідної зарядки зі стандартом Qi. Все, процес пішов. 

У разі необхідності, ви завжди можете придбати окремо один навушник, або лише кейс для підзарядки. Також рекомендуємо придбати захисний силіконовий або шкіряний чохол для кейса. Такий аксесуар не лише захищатиме ваші навушники, а й зможе чудово підкреслити вашу індивідуальність. 

У магазині AppGrade ви маєте змогу придбати будь-яку модель з даних пропозицій. Оформити замовлення можна на сайті AppGrade або звернутись в один з магазинів AppGrade у місті: Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево, Чернігів, Кривий Ріг.