Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple AirPods Max

Apple AirPods Max


Шлях Apple в аудіо-простір почався з випуском оригінальних AirPods, які спричинили фурор, хоча насправді вони були жахливими. У той же час AirPods Pro є одними з найкращих дійсно бездротових навушників. Так, анонс довгоочікуваних навушників AirPods Max вийшов неоднозначним і залишив багатьох спантеличеними тим, який шлях Купертіно вибере цього разу.

Дизайн

AirPods Max викликають відчуття розкішної гарнітури. Виконані з нержавіючої сталі та алюмінію, вони є надійними та міцними, але весь цей метал робить AirPods Max відносно важкими. Їхня вага становить 386 грамів, але не можна сказати, що через це вони вийшли незручними. Оголов'я чудово спроектоване для рівномірного розподілу ваги. Плюшеве набивання справді приємне на дотик. Амбушюри зручні, оббивку можна зняти та легко замінити за необхідності. Це також дозволяє вам змішувати та поєднувати кольори. Амбушюри дуже глибокі, що відіграє свою роль. Забезпечення достатнього простору навколо вух дає ряд переваг, наприклад, спрощення процесу шумоізоляції. AirPods Max не мають сертифікації водонепроникності. На жаль, якщо ви потрапили в сильну зливу, рекомендується зняти їх і сховати.

Звук

AirPods Max звучать справді добре та мають чистий приємний звуковий профіль, який сподобається більшості слухачів. Додаткова гучність у нижніх частотах робить їх придатними більшості музичних жанрів, а високі частоти будь-коли відтворюються пригнічуючими чи неприємними.

Технологія активного шумоподавлення на AirPods Max є просто фантастичною. Це важливо в сучасних навушниках, адже чим менше стороннього шуму потрапляє у вухо, тим чистішим виходить звук, що відтворюється і навушники отримують можливість розкрити свій потенціал.

AirPods Max також має найкращий режим прозорості. Ця функція використовує спеціальні датчики у парі із зовнішніми мікрофонами для посилення зовнішніх звуків у корисному діапазоні. Це означає, що вам ніколи не доведеться упускати улюблену частину пісні, намагаючись зрозуміти, що відбувається довкола.

Час автономної роботи

Apple стверджує, що AirPods Max пропрацює близько 20 годин безперервного відтворення з активним активним шумозаглушенням. Приміщення їх у чохол активує режим зниженого енергоспоживання, і вони чекатимуть кілька годин, перш ніж автоматично відключаться.

Щоб зарядити AirPods Max, необхідно підключити їх через порт Lightning внизу. В комплект входить кабель Lightning-to-USB-C, але навушники не постачаються із зарядним пристроєм. Бездротової зарядки немає.

Підключення

За підключення відповідає технологія Bluetooth 5.0, приєднання AirPods Max до пристроїв Apple так само просто, як і будь-якого іншого пристрою з підтримкою H1. До пристроїв Windows та Android також можна підключитися, але деякі функції навушників будуть недоступні.

Підсумок:

Цільова аудиторія Apple AirPods Max — люди в екосистемі Apple. Якщо у вас є будь-яка найновіша продукція Apple — ця гарнітура вам сподобається.