Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Дрони та роботи

DJI Spark (Alpine White)

Color: White

15 962 грн (589$)
12 141 грн (448$)
Купити зараз

DJI Spark Fly More Combo (Alpine White)

Color: White

21 653 грн (799$)
18 672 грн (689$)
Купити зараз

DJI Mavic 2 Zoom

32 493 грн (1 199$)
Купити зараз

DJI Mavic 2 Pro

35 745 грн (1 319$)
Купити зараз

DJI Mavic 2 Pro + DJI Smart Controller

54 715 грн (2 019$)
Купити зараз

Дрони

Дрон, квадрокоптер, мультикоптер – називайте це як вам завгодно, але це одна з тих новинок у світі техніки, що полонила серце багатьох “гіків” та любителів незвичного і модернового. А ви вже спробували “погратися” цим чудом? Ні? Варто спробувати.

Можна довго і нудно розповідати про технічну начинку дронів, але ми цього не будемо робити. Лише коротко, в декількох словах: Система керується мікропроцесором, який перетворює сигнали з гіроскопів та передавача радіокерування в команди двигунам. Щоб забезпечити рівновагу в повітрі та стабільне зависання, мультикоптер оснащений гіроскопами. Вони контролюють положення апарата в повітрі.

 

Як допоміжні інструменти, часто використовуються акселерометр і бародатчик, сигнали від яких дозволяють процесору фіксувати апарат на потрібній висоті. Залежно від потреби, апарати також оснащують GPS-приймачем, що дозволяє задавати з комп'ютера маршрут автоматичного польоту, а також, у разі втрати керуючого радіосигналу, повертати коптер в точку старту. Також застосовують міні-сонар для автоматичної посадки і утримання невеликої висоти та для обльоту перешкод.

Сучасні мультикоптери використовують безколекторні електродвигуни та літій-полімерні акумулятори. Це накладає певні обмеження на їх польотні характеристики: маса коптера становить 1 — 4 кг, час польоту може бути від 10 до 30 хвилин (окремі екземпляри — до 30-50 хвилин).

Завдяки простоті конструкції квадрокоптери часто використовуються при фото та відеозйомках в складнодоступних місцях. Завдяки цьому у нас є змога знайти в Інтернеті масу роликів з неймовірних гірських вершин, недоступних для людської ноги печер та каньйонів і тд.

  

Та це не просто іграшка для фотографів, а й для науковців “палочка-виручалочка”. Багатьма дослідниками успішно ведуться роботи по створенню автономних динамічних керованих систем (літаючих будівельних роботів, дронів спостереження, тощо) здатних самостійно виконувати запрограмовані завдання.

Можливостей для використання такого гаджета – мільйон, головне ними правильно скористатись і не забувати про безпеку. Сучасні коптери стали доступними не тільки людям, що інформовані про правилах безпеки польотів, але і більш широкому загалу. Тому в більшості країн існує законне регламентування порядку використання подібних дронів за межами місць, відведених для польотів авіамоделістів. Особливо це стосується запуску апаратів на далекій відстані, що лежить поза візуальним контактом з пілотом. Також відеозйомка з коптера може порушувати правила приватного життя.