Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple AirPort

У цій категорії немає товарів.

Apple AirPort

 

С AirPort Express настроить или расширить беспроводную сеть проще простого. Хотите кое-что побыстрее? AirPort Extremeобеспечит вас сверхскоростным соединением Wi-Fi. А для автоматического резервного копирования данных выберите AirPort Time Capsule объёмом до 3 ТБ. Вы можете с легкостью выбрать вариант, який идеально вам подойдет, как для профессиональной, так и для повседневной работы.

 

 

 

AirPort Time Capsule

AirPort Time Capsule - чудове бездротове рішення для зберігання і передачі даних будинку, в школі і на роботі.

AirPort Time Capsule оснащується модулем Wi-Fi 802.11ac, що забезпечує три потоки з максимальною швидкістю передачі даних 1,3 Гбіт/сек, що практично в три рази швидше в порівнянні зі стандартом 802.11n. Нові базові станції AirPort включають потужні приймачі та шестиелементну систему антен з можливістю формування діаграми спрямованості їх випромінювання для забезпечення максимального діапазону дії і продуктивності. Завдяки вбудованим в OS X і iOS опцій персоналізації користувачі зможуть створити високошвидкісну Wi-Fi мережу всього за кілька кліків, а зручний додаток AirPort Utility дозволяє з легкістю переглядати і змінювати налаштування мережі, використовуючи прості графічні схеми.
Крім функцій, описаних вище, AirPort Time Capsule може перетворити будь-який підключений до неї жорсткий диск в захищене сховище даних у вашій локальній мережі. Таким чином, всі документи, відео, фото та інші файли будуть доступні для користувачів, що мають доступ до вашої мережі. Ви навіть можете підключити до цього пристрою принтер і дозволити до нього доступ по мережі.

Також AirPort Time Capsule має вбудований брандмауер, що слугує для захисту мережі. З його допомогою ви можете убезпечити свої дані від втрати і запобігти небажаному проникненню в вашу локальну мережу.

 

 

 

AirPort Express

Новий AirPort Express являє собою бездротову точку доступу, яка крім абсолютно нового дизайну підтримує одночасну роботу в двох діапазонах бездротової мережі стандарту 802.11n, а саме 2,4 ГГц і 5 ГГц. З цією точкою доступу налаштувати домашню бездротову мережу з будь-якого iOS-гаджета або комп'ютера Mac або PC не складе вам ніяких особливих труднощів! Створюйте мережу тільки для гостей, передавайте музику в будь-яку кімнату в будинку за допомогою AirPlay, а так само друкуйте на принтері в будь-якій точці будинку.

AirPort Express в режимі репитера, допоможе отримати насолоду від швидкісного доступу в інтернет навіть в найвіддаленіших місцях. Все що потрібно, це просто покласти AirPort Express в тому місці, де хочете використовувати WiFi і просто налаштуйте точку за допомогою утиліти AirPort для Mac / iOS / Windows.

 

 

 

Apple AirPort Extreme

Airport Extreme являє собою інтелектуальну базову станцію, здатну працювати одночасно в двох діапазонах (2,4 ГГц і 5 ГГц) і дуже зручну у використанні. Вона стане ідеальною точкою доступу як у вас вдома, так і в офісі. Високу швидкість прийому і передачі даних забезпечує стандарт 802.11ac, що володіє недосяжними раніше характеристиками. Будь-яке ваше пристрій, будь то iPhone, iPod, iPad, Mac або MacBook зможуть без проводів на величезній швидкості підключитися до Airport Extreme, отримуючи доступ до інтернету і ресурсів вашої локальної мережі. Антени розташовуються у верхній частині Airport Extreme, при цьому корпус пристрою став вищим, ніж раніше. Кількість антен також було збільшено до шести: по три в кожному з діапазонів 2,4 ГГц і 5 ГГц. Разом з використанням стандарту 802.11ac вони дозволяють обмінюватися даними швидше і забезпечувати високий рівень сигналу на більшій відстані, ніж будь-коли раніше.

Airport Extreme може перетворити будь-який підключений жорсткий диск в захищене сховище даних у вашій локальній мережі. Таким чином, всі документи, відео, фотографії і будь-які інші файли будуть доступні для користувачів, що мають доступ до вашої мережі. Ви навіть можете підключити до цього пристрою принтер і дозволити до нього доступ по мережі.

Також Airport Extreme має вбудований брандмауер для надійного захисту мережі. З його допомогою ви можете убезпечити свої дані від втрати і запобігти небажаному проникненню в вашу локальну мережу.