Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple HomePod

Apple HomePod mini (Space Gray) (MY5G2)

Color: Space Gray

6 005 грн (149$)
Купити зараз

Apple HomePod mini (White) (MY5H2)

Color: White

6 005 грн (149$)
Купити зараз

Apple HomePod mini (Blue)

Color: Blue

6 005 грн (149$)
Купити зараз

Купити HomePod. Варто чи ні?

 

Скажу одразу – варто. Компанія з Купертіно постаралась і представила світу унікальну бездротову систему  з приголомшливою якістю звуку та орієнтовану на використання в домашніх умовах. Як завше, як і кожен пристрій вигаданий умільцями з Apple – HomePod поєднує в собі стильний дизайн і багато корисних і цікавих фішок. Керування колонкою та зручну навігацію забезпечують вбудовані сенсорні елементи та славнозвісний Home Kit.

 

 

 

 

Звук, що надихає

Використовуючи технологію автоматичної орієнтації в просторі, динамік визначає, в якій частині кімнати він розташований, і оптимізовує звучання з урахуванням всіх факторів. Сабвуфер в поєднанні зі спеціально створеним процесором A8 дозволяють легко і просто управляти звучанням басів та інших частот за допомогою програмного моделювання звуку в режимі реального часу. Завдяки цьому динамік забезпечує максимально глибоке і чисте звучання з мінімальними спотвореннями і з урахуванням місця розташування. Також у HomePod передбачається спеціальний блок з семи спрямованих високочастотних динаміків, кожен з яких має підсилювач та відповідає за чистоту звучання верхніх частот і неймовірно точний контроль напрямку звуку.

 

 

HomePod – інтуїтивно просто

Налаштування HomePod настільки просте та інтуїтивно зрозуміле, як і у випадку з AirPods: потрібно просто  ближче піднести iPhone до HomePod, і вже через кілька секунд пристрій буде готовий відтворити для вас музику. Та ця чудо-колонка вміє не лише “говорити”, а й слухати. Ця можливість теж доступна завдяки процесору Apple A8, що являє собою систему покладену в основі новітніх аудіотехнологій. 

 

 

 

Привіт, Siri!

Шість мікрофонів, шо оснащені передовою технологією приглушення шумів та відображених сигналів дають Siri можливість чітко розуміти команди та прохання незалежно від того, в якій точці кімнати перебуває користувач — зовсім близько або в іншому кінці, — навіть якщо в цей момент відтворюється досить таки гучна музика. Як дізнатись чи віртуальна помічниця на зв’язку? Хвилеподібний сигнал Siri, який відображається на верхній частині колонки, сигналізує про те, ввімкнена функція чи ні. 

 

 

HomePod в кожен дім!

Купити Apple HomePod чи ні — це лише ваше рішення. Ціна на HomePod завжди актуальна на сайті магазину AppGrade. Купити ХоумПод в інтернет магазині AppGrade можна зовсім просто — в один клік оформити замовлення на сайті, або ж зателефонувати за номером 0 800 30 888 5. Ми доставимо  оригінальний HomePod Новою Поштою по Україні, а також можете забрати замовлення в одному з наших пунктів видачі.