Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple TV

Apple TV 4k 32GB (2021)

Color: Black

8 465 грн (209$)
Купити зараз

Apple TV 4k 64GB (2021)

Color: Black

6 845 грн (169$)
Купити зараз

Apple TV 4k 32GB (MQD22)

Color: Black

6 035 грн (149$)
Купити зараз

Apple TV 4k 64GB (MP7P2)

Color: Black

6 035 грн (149$)
Купити зараз

Apple TV

Майбутнє телебачення – так, без зайвої скромності, Apple позиціонує ряд моделей телеприставки Apple TV. Серед безлічі неймовірних функцій фанати виділяють підтримку додатків та ігор, а також пульт управління з тачпадом, мікрофонами, гіроскопом і акселерометром.

Історія медіаприставки Apple TV, призначеної насамперед для трансляції контенту з екосистеми Apple, зокрема фільмів і серіалів, а також он-лайн відео на екран телевізора, почалася майже дев'ять років тому.

 

 

Перша компактна Apple TV яка з'явилася в кінці 2010-го заворожувала перспективою позбутися громіздких, незручних медіаплеєрів і "по повітрю" транслювати на великий екран відео і музику з iPhone або домашнього ПК за допомогою технології AirPlay.

Проблема з форматами контенту вирішувалася легко: для iOS-додатку AirVideo не було незнайомих кодеків, будь-який скачаний в мережі фільм без проблем транслювався з домашнього комп'ютера на телевізор з підключеною Apple TV, конвертація в зрозумілий для пристроїв Apple формат здійснювалася буквально "на льоту".

iPhone або iPad успішно виконували тоді роль пульта дистанційного керування, що дозволяло знайти, вибрати і відправити на телевізор у вітальні музику, подкасти, інтернет-радіо, онлайн телетрансляції або кіно. Але цим можливості і обмежувалися – "додатки" на домашньому екрані Apple TV були тільки ті, яким там дозволила з'явитися компанія – виробник.

 

 

З виходом нової Apple TV в жовтні 2015 все змінилося – хоча це не iOS-пристрій в повному розумінні слова, операційка tvOS трохи інша, але, головна фішка в тому, що програми та ігри ми можемо встановлювати самі, повноцінно підтримуються хмарні сервіси Apple (наприклад, медіатека iCloud), а пульт, на відміну від самої приставки (вона лише зросла в товщині) перетворився до невпізнання. І справа не тільки в тому, що його тепер можна заряджати через порт Lightning і заряду вистачає на кілька місяців. У пульта з'явився тачпад, який зробив можливою навігацію свайпами, також є окрема клавіша регулювання гучності, що дозволяє за допомогою інфрачервоного порту регулювати сигнал багатьох телевізорів, плеєрів, проекторів і т.д., і бонусом йдуть дві нові кнопки – "Додому" і "Siri" роль яких також важлива для повноцінного управління системою.

На початку осені цього року компанія представила вже четверте покоління пристрою. Якщо третє покоління мало відрізнялося від попередника, то в четвертому можна відзначити суттєві зміни. Найбільш важливим з них є поява можливості установки на приставку додаткового програмного забезпечення, що істотно змінює не тільки набір її функцій, але і саме позиціонування моделі.