Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

GoPro

GoPro Hero 10 (Black) (CHDHX-101-RW)

Color: Black

18 095 грн (449$)
Купити зараз

GoPro Hero 9 (Black)

Color: Black

13 662 грн (339$)
Купити зараз

GoPro Hero 8 (Black)

Color: Black

13 098 грн (325$)
Купити зараз

GoPro

 

Якщо ви захоплюєтеся екстремальним видом спорту або у вас є друг-екстримал, що стрибає з парашутом, займається альпінізмом або дайвінгом то швидше за все ви в курсі, як важливо для екстримала поділитись незабутнім враженням з своїми друзями, розповісти про свій подвиг та мати тому підтвердження. Все вірно?

І напевно, ви вже встигли зрозуміти, що звичайні камери і фотоапарати для цього зовсім не підходять бо вони або знімають щось незрозуміле, або виходять з ладу в край несприятливих умовах.

 

 

На щастя технічний прогрес дійшов вже до тієї точки розвитку, що подарував нам дивні міні-прилади під назвою екшн-камери. Камери GoPro – одні з найпопулярніших і надійних в своєму роді.  Процесу запису відео не можуть перешкодити вода, сніг, пісок, вібрації і тряски, удари та падіння. Виробник подбав про те, щоб його обладнання справлялося зі всім перерахованим на п'ять з плюсом балів. Камера має скромні габарити і легку вагу, супер-захищений корпус і можливість кріпитися на шолом або раму. Та це ще не все.

 

 

Камери GoPro знімають напрочуд якісне HD відео і роблять фотографії в розширенні до 16 мегапікселів, незважаючи на зовнішні фактори навколишнього світу. Чого тільки варта можливість запису відео у форматі 720 і зі швидкістю до 120 кадрів в секунду. Тільки на секунду уявіть, як ви потім зможете уповільнити і змонтувати свій шедевр. Звичайно, записує камера і звук, причому досить-таки в гарній якості, на яку не впливає ні вібрація, ні побічні шуми, ні вітер. До речі, знімати і записувати відео за допомогою камери можна і віддалено, використовуючи пульт ДУ.

Ще одна беззаперечна перевага камер GoPro – захищений від вологи і ударостійкий корпус, який не вимагає громіздкого підводного боксу. Камеру без побоювання можна довірити навіть дитині,  і не переживати за її подальшу працездатність та цілісність.

Існує кілька різновидів в модельному ряді камер GoPro, які відрізняються не тільки ціною, але і функціонально. Тому ви завжди зможете обрати саме той варіант, що підходить для вас ідеально.