Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Playstation

Playstation 4

 

Playstation 4 (або як вже деякі з нас звикли його називати PS4) є четвертим поколінням ігрових консолей від компанії Sony. PS4 була випущена у 2013 році в США, і вже протягом декількох років залишається лідером з продажів ігрових приставок. Чим пояснюється такий успіх?

Незалежно від того, що саме Вам подобається – грати в ігри, дивитися фільми в HD якості, телевізійні програми, слухати музику чи все одразу, – PlayStation неодмінно виправдає ваші очікування.

Швидший процесор. Потужніша відеокарта. Першокласна оперативна пам'ять. Прогресивні технології, використані інженерами PlayStation з компанії Sony, забезпечують новий рівень захоплюючої та динамічної гри із плавною графікою, без жодних затримок та ускладнень.

 

 

Dualshock 4

Фірмовий контролер Dualshock зазнав деяких змін у дизайні та отримав нові можливості. Ідеальна вага геймпаду та органічне розташування кнопок підходить до долонь будь-якого розміру, а тому Dualshock  дуже зручно тримати у руках. Контролер має вбудований тачпад, а  на передній панелі – світлодіодний  індикатор з чотирма кольоровими режимами. Sony задумав це для того, щоб контролер можна було ідентифікувати за кольором, якщо, наприклад, грають декілька людей.

 

Playstation EYE Сamera

Ігрова камера Sony PS Eye створена для розпізнавання руху користувачів. Завдяки цій можливості вона може використовуватися для управління ігровим процесом і функціями в різних додатках за допомогою інтуїтивно зрозумілих жестів. Вбудований мікрофон дозволяє пристрою сприймати не тільки візуальні, а й голосові команди.

 

PlayStation VR

Як тільки ви придбаєте PlayStation VR, унікальну систему віртуальної реальності для PlayStation 4 і PlayStation 4 Pro, ігри відкриються вам абсолютно з іншого боку. Ви опинитеся в центрі подій і зможете своїми очима побачити неповторні нові світи -  це відчуття ніби ви справді всередині гри. PS VR живиться від PlayStation 4, так що просто підключіть їх один до одного, і ви зможете за лічені секунди доторкнутися до нових відчуттів.