Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iPad

Категорія Apple iPad

Яка продукція Apple з культовості може зрівнятися з усім відомим iPhone? Звичайно ж, не менш відомий iPad! Він побачив світ навесні вже далекого 2010 року і відразу ж закохав у себе мільйони користувачів по всьому світу. Зараз, мабуть, навіть люди, не особливо прилучені до світу техніку, хоча б один раз користувалися цим планшетом.


Що ж робить iPad настільки успішним?

По-перше, це передові можливості. iPad не йдуть у ногу з часом, вони йдуть попереду самого часу. По-друге, це актуальність. Всі планшети Apple створені таким чином, щоб зберігати як свою апаратну, так і програмну частину на найвищому рівні протягом багатьох років. Коли ж певна модель ставає застарілою, вона йде на заслужений відпочинок, а її місце займає вдосконалена версія.

По-третє, це нішевий напрямок на певних клієнтів. Серія iPad має багато представників, ціна та функціонал яких різняться між собою, щоб відповідати потребам певних верств користувачів. Саме про різні моделі каліфорнійських планшетів ми й поговоримо більш детально.


iPad

Класичний представник сімейства. Ця модель отримала дисплей Retina з роздільною здатністю 2160×1620 та щільністю пікселів 264 на дюйм. Створено його на базі потужного чіпа від Apple А13 Bionic, що дозволяє запускати будь-які програми та ігри блискавично, а режим мультизадачності працює без провисання продуктивності. Стандартний iPad має гідний функціонал і середньостатистичний покупець буде від нього в захваті.

iPad Mini

Найкомпактніший планшет із Купертіно. Не оновлювався два роки, через що остання модель, випущена у вересні 2021 року, отримала найпотужніший буст у вигляді A15 Bionic — найшвидшого чіпа Apple на даний момент. Retina-дисплей 8.3 дюйма робить цей гаджет надзвичайно мобільним, а роздільна здатність 2266×1488 і щільність пікселів 326 на дюйм робить картинку просто неймовірною. По суті, якщо розмірів сучасних iPhone вам недостатньо, то Міні, який підтримує мережу LTE — ваш вибір.

iPad Air

Модель Air 2020 отримала чіп А14, і отримала потужність, яка змушує навіть iPad Pro здригнутися. А його 10.9-дюймовий дисплей Retina не залишить байдужим нікого.

iPad Pro

Справжній суперважкоатлет світу електроніки. Його серце — М1 — один з найкращих сучасних процесорів, який також лежить в основі багатьох Mac останніх двох років. На практиці pro стирає ту грань, яка робила планшети перехідною ланкою між смартфонами та комп'ютерами. Представляючи собою портативну робочу станцію, Про стане ідеальним варіантом для творчих людей та професіоналів, які зможуть приборкати його "звірячу" начинку та розкрити весь потенціал можливостей цього гаджета.