Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iPad

 Apple iPad

 

iPad — продукт для роботи, відпочинку та розваг. Перша версія пристрою з'явилася ще в далекому 2010 році на презентації в Сан Франциско. Стів Джобс сказав, що iPad створювали для посткомпьютерной ери, що частково і стало правдою.

Спочатку iPad створювався як комп'ютер без клавіатури. В моменти, коли він тільки з'являвся на світ, Стів Сказав: "Я поцікавився у наших хлопців, чи можемо ми запропонувати такий скляний мультитач-дисплей, на якому можна було б друкувати, просто поклавши на нього руки і друкувати". Після того, як перші прототипи були готові, Стів вирішив випустити телефон, а проект з планшетом відкласти в довгий ящик.

Перший iPad булв мало схожий на аналоги, які випускають зараз. Він був схожим на дуже великий iPod. Та й на інші планшети того часу він також не був схожий. iPad мав діагональ 9.7 ", що було дуже багато на той час. Розширення 1024 х 768 пікселів. За мірками 2017 року це звичайно смішно, але тоді це був топовий пристрій. За швидкість роботи відповідав одноядерний процесор Apple A4, частота якого було 1 GHz, оперативна пам'ять складала 256 MB. Вбудовано було 16, 32 або 64 GB. Перший iPad був дико успішним продуктом. За швидкістю продажів його могли порівняти тільки з iPhone. Хоча деякі видавництва говорили, що цей продукт не "злетить", йому не завадило стати кращим на ринку.

 

iPad 2

Друга версія вийшла в 2011 році, рівно через рік після презентації першого. У цій версії особливий акцент приділили дизайну пристрою. Планшет став на 4.6 мм тонше і легше майже на 100 гр. Що стосувалося характеристик, то серцем планшета став двоядерний процесор Apple A5 з тактовою частотою 1 GHz. Об'єм оперативної пам'яті збільшився до 512 MB. Одним з головних змін стала наявність двох камер. Друга версія планшета була не гірше попередника. У більшості моментів став краще. Процесор, та й взагалі швидкість роботи стала набагато вище. Він став легшим і зручнішим ніж старший брат.

 

The new iPad (iPad 3)

Не зовсім зрозуміло чому Apple зробила не порядковий номер моделі в назву, а змінила саму конструкцію назви. Новий iPad. Новим його охрестили через те, що в ньому з'явився дисплей з технологією Retina. Щільність пікселів на екрані виросла з 132 до 264. Охоплення кольорів збільшився на 44%. У плані начинки тут також стало все набагато "яскравіше". Двоядерний процесор Apple A5X забезпечив високу швидкість роботи при такому розширенні екрану. Основну камеру підтягнули до 5 MP, запис відео тепер Full HD. У дизайні планшет на сильно змінився. Форма і габарити залишилися такими як і були. Товщина зросла на 0.7 мм.

 

iPad Air 

Цей планшет був стрибком в дизайні і будові корпусу. Замість звичайного номера, планшет отримав в назву слово Air. Це зроблено не просто так, планшет став тоншим на 20%, легше на 28%. Рамки пристрої стали помітно меншими і його стало приємніше тримати в руках. Серцем iPad Air став Apple A7. Вперше в планшетах використовували процесор на 64 бітній архітектури. Обсяг оперативної пам'яті становить як і раніше 1 GB.

 

iPad mini 

iPad mini. Перша версія планшета з розміром екрану 7.9 дюйма. Розширення екрану становило 1024 х 768 пікселів. Бічні рамки стали набагато меншими і планшет тепер можна тримати однією рукою. Процесор в iPad mini став Apple A5 з частотою 1 GHz.

Друга версія iPad mini, а саме iPad mini 2 вийшла в 2013 році, одночасно з iPad Air. У порівнянні з iPad mini першого покоління, планшет оновився всередині і залишився таким-же зовні. Грубо кажуть, це iPad Air тільки маленький. Різниця в характеристиках тільки в процесорі. Він тут на 100 GHz слабше ніж у Air.

 

iPad Pro 12.9 

Топова версія планшета. Великий екран, чистий звук, просто шикарний дисплей. Тут встановлено найпотужніший Apple A9X процесор, який дозволяє рендерити відео (якщо є бажання). Оперативної пам'яті тут цілих 4GB. Цього обсягу будемо з головою вистачати для будь-якого типу роботи і будь-яких ігор. Розширення екрану тут колосальне, 2732 x 2048 пікселів, 264 пікселів на дюйм. З екраном проблем у вас не буде, а будуть проблеми з транспортуванням пристрою з собою. Це домашній планшет або чисто для роботи. Звук тут такий, що можна прокачати цілу кімнату. Він чистий, гучний і взагалі вище всяких похвал. Варто врахувати підтримку стилусу Apple Pencil. Такий варіант підходить для творчих людей.

 

iPad Pro 9.7 

Це продовження, або ж заміна лінійки Air. Він такий же в плані дизайну, але в декілька разів кращий. Крім більш потужної начинки, тут вже 4 динаміка, які видають дуже хороший звук. Не такий як в Pro 12, але набагато краще ніж у Air або навіть MacBook Air. Дисплей тут аналогічний iPad Air 2, але тепер у нього адаптивна температура екрану, тобто відтінок екрану залежить від навколишнього освітлення. Мені подобається така функція, оскільки очі менше втомлюються.

Лінійка iPad від Apple — еволюція і революція в сегменті планшетів. Компанія пропонує варіанти для роботи, відпочинку, та компактні варіанти. Кожен знайде те, що йому до душі. Дизайнерам — Pro 12, для дому та роботи — Pro 9, для економних — Air 2, для тих кому потрібна мобільність — mini 4. Всі вони потужні, зручні і красиві. Завжди якісні матеріали та максимально швидка робота.