Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iPad Air (2022)

Короткий огляд Apple iPad Air 2022


У березні 2022 року Apple анонсувала нове, п'яте покоління iPad Air, на яке з нетерпінням чекали багато шанувальників американського бренду. Попереднє покоління Ейр повторювало зовнішній вигляд флагманського Про, та зміни, які отримує ітерація Ейр 2022 року, серед яких чіп M1‌ та можливість підключення 5G, робить розрив між цими лінійками як ніколи несуттєвим. Незважаючи на це, Air та Pro все ще залишаються принципово різними девайсами. І сьогодні ми сфокусуємо свою увагу на iPad Air 2022, щоб визначити доцільність покупки цього гаджета.


Особливості

Дизайн

Як і його попередник, iPad Air 5 доступний у п'яти кольорах, які отримали зміни назви та відтінків, але у плані палітри залишилися практично колишніми. Це Космічний сірий, Зоряне світло, Рожевий, Пурпуровий та Синій.

Крім кольорів, зовні п'яте покоління лінійки Ейр не відрізняється від четвертого нічим, крім збільшення ваги на 3 грами. Габарити 248 х 179 х 6,1 мм роблять цей гаджет практичним у використанні та легким у перенесенні, а мінімальні рамки дозволяють повністю насолодитися роботою з барвистим 10,9-дюймовим Liquid Retina LED-дисплеєм.

Чутки про те, що Apple збираються випускати OLED-планшети цього року не втілилися в життя через велику вартість цих панелей, і iPad Air 2022 отримав той самий дисплей, що і зразок 2020 року. Але тенденція Apple вичавлювати максимум продуктивності з того ж заліза в сучасніших девайсах вселяє впевненість у тому, що новий Ейр буде навіть кращим пристроєм для відтворення мультимедіа, ніж його попередник.


Внутрішня начинка

Головною особливістю iPad Air 5 можна назвати чіпсет, закладений в його основі — М1. Це чіп, розроблений самими Apple для їх комп'ютерів iMac і MacBook, який дозволить новому Ейр мати видатну обчислювальну потужність. За заявами компанії, п'яте покоління Air на 60% швидше четвертого, а також майже вдвічі швидше та значно легше від конкурентних планшетів інших компаній. Для багатьох така продуктивність банально не потрібна, але геймери та люди, які працюють із 3D-дизайном будуть задоволені. iPad Air 5 підтримує Apple Pencil (2-го покоління), а також Magic Keyboard та Smart Keyboard Folio.

У той час, як основна камера залишилася колишньою, передня була вдосконалена. Старий 7 Мп об'єктив замінив новий надширококутний 12 Мп сенсор, оснащений функцією Centre Stage, яка автоматично триматиме вас у кадрі під час відеодзвінків, навіть коли ви будете переміщатися по кімнаті. Підключення 5G і збільшена вдвічі пропускна здатність порту USB-С дозволить отримувати та передавати дані ще швидше.


Чим відрізняється від попередньої моделі?

Залишивши майже досконалий дизайн незайманим, iPad Air 2022 робить величезний відрив у продуктивності від свого попередника завдяки інноваційному чіпу М1.


Кому та чому слід купити?

iPad Air 5 можна сміливо порадити всім. Якщо ви шукаєте потужний інструмент для роботи або приголомшливий девайс для улюблених фільмів та ігор – новий Ейр не розчарує!


Підсумок:

Apple проробили хорошу роботу над лінійкою Air. Не намагаючись урізноманітнити і так тепло прийнятий усіма зовнішній вигляд чимось новим, компанія сконцентрувалась на продуктивності девайсу. І нове серце, чіп М1, успішно переносить цю продуктивність на новий рівень.