Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro

Apple iPad Pro

Якщо ви коли-небудь запитували, який же планшет дарує ультимативний досвід роботи з ним, багато хто, у тому числі компанія Apple, вкаже пальцем на iPad Pro 2021 року. Дорогий, але при цьому стильний і неймовірно потужний, цей прилад зробив великий стрибок уперед, залишивши позаду як своїх попередників, так і флагманську продукцію конкурентів.


Дизайн

Зовнішній вигляд нового iPad Pro 12.9 не відрізняється від попередника. Фактично, крім того, що нова модель товща на 0,5 мм, розміри обох моделей ідентичні. Стилістика так само витримана відповідно до зовнішнього вигляду нових iPhone, з їх плоскими сторонами і плавними кутами.


Дисплей

Дисплеї Apple завжди приємно вражають, але у випадку з новим iPad Pro компанія пішла ще далі. 12,9-дюймовий Liquid Retina XDR дисплей Pro оснащений новою світлодіодною технологією Mini LED, яка забезпечує чітке зображення та підвищену яскравість. Дисплей також має частоту поновлення 120 Гц. Багато сучасних планшетів досі не підтримують цю функцію, а саме вона робить анімацію екрана більш плавною та приємною для ока.

Продуктивність

Каталізатором значного розриву між iPad Pro 2021 та рештою продукції є чіп, який лежить в основі збірки. Коли більшість iPad та планшетів-конкурентів отримують чіпи, призначені для смартфонів, п'яте покоління iPad Pro отримало М1 — торішній чіп виробництва Apple, який встановлений у багатьох сучасних Mac. Висновок напрошується сам по собі — потужність нових Pro-планшетів знаходиться на іншому рівні, який близький до повноцінних робочих станцій.

Звук

Два динаміки на кожній із сторін приладу здатні відтворювати більш якісний стерео звук завдяки поліпшеній апаратній обробці М1, яка надає звучанню об'ємності. Планшет також сумісний з усіма дротовими та Bluetooth навушниками. Відтворення через навушники значно покращало.


Автономна робота

Акумулятор ємністю 28,65 Вт∙год забезпечує до 10 годин роботи в інтернеті або перегляду відео. Цього часу автономності більш ніж достатньо, враховуючи, що у вас в руках перебуватиме потужність настільного комп'ютера, які не можуть похвалитися автономністю зовсім.

Підсумок:

Новий iPad Pro вражає розум. Це справді найкращий із доступних нині планшетів, але, виходячи з назви, зрозуміло, що він створений для певного кола людей. Саме тому його ціна не дозволяє піддаватися імпульсу та утримує від миттєвої покупки, адже далеко не кожен зможе витягти з можливостей цього гаджета весь потенціал.