Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 11 (2021)

Apple iPad Pro 11 (2021)

Якщо говорити про продуктивність обладнання, то iPad Pro протягом багатьох років вдавалося бути попереду всіх конкурентів, і новий 11-дюймовий iPad Pro на базі M1 просувається ще далі вперед, пропонуючи користувачам цього планшета продуктивність рівня ПК.

Основні особливості

— Дивовижна потужність

— Легкий та компактний форм-фактор

— Достойний час роботи без підзарядки

Процесор та потужність

Новому поколінню iPad Pro вдалося зробити значний стрибок та отримати багато нових можливостей. Для iPad Pro 11 2021 Apple нарешті прийняли похвальне рішення відмовитися від процесорів серії А, які використовуються в iPhone. Новий iPad Pro 11 створено на базі М1, чіпа виробництва Apple, на основі якого працюють і сучасні маси.

Так, отримавши процесор рівня потужного ПК, 16 Гб оперативної пам'яті та 2 Тб пам'яті для зберігання, цей iPad Pro по суті є сучасним комп'ютером у форм-факторі планшета.

Автономність та практичність

Новий iPad Pro 11 має акумулятор ємністю 28,65 Вт/год, який надає до 10 годин активного використання. Як бачимо, за ємністю та загальним часом роботи без підзарядки показники акумулятора не змінилися порівняно з минулими моделями Pro.

Величезні можливості в апаратному забезпеченні нового iPad Pro 11 будуть актуальними протягом багатьох років, що дозволить цьому планшету вірою та правдою служити вам тривалий час. А компактний дизайн та 11-дюймовий екран роблять iPad Pro 11 дуже зручним у перенесенні, що дозволить завжди мати під рукою потужний та практичний гаджет.


Дисплей та графічні можливості

iPad Pro 11 2021 отримав гарний Liquid Retina -дисплей. Він володіє чудовою кольоропередачею та підтримкою технологій IPS, True Tone та ProMotion.

Остання дає дисплею можливість адаптивної частоти оновлення до 120 Гц, що робить анімацію дисплея більш плавною та покращує відчуття від взаємодії з екраном.

Коли справа доходить до лабораторних тестів, у тому числі і графічних характеристик, новий iPad Pro працює ідеально, він показує чудові результати, доводячи, що нові iPad Pro — найкращі планшети цього року.

Щоденне використання може навіть показати, що потужність всередині нового iPad Pro зайва.

Відтворення аудіо

Звук, який відтворює новий iPad Pro 11 відмінний — він гучний та об'ємний.

Все завдяки акустичній системі з 4 динаміками та підтримкою Dolby Atmos.

Для підключення навушників доступний порт USB Type-C та Bluetooth 5.0 з підтримкою кодеків SBC та AAC. Аудіо роз'єму немає, так що доведеться придбати відповідну гарнітуру або перехідник.

Підсумок:

iPad Pro 11 зразка 2021 року — один з найкращих планшетів на ринку, який має величезну потужність і задовольнить покупців як при щоденному використанні, так і при виконанні інтенсивних завдань.