Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 12.9 (2021)

Apple iPad Pro 12.9 (2021)

Планшети Apple Pro, як випливає з назви, завжди були орієнтовані на певний сегмент споживачів — професіоналів та творчих людей, і вони будуть у захваті від величезної потужності, яку забезпечують нові моделі з чіпом M1.

Основні особливості

— Чудова якість зображення

— Відмінний звук у навушниках

— Надзвичайно потужний

— Портативний дизайн

Процесор та потужність

Apple позиціонує свої моделі iPad Pro як пристрої підвищеної продуктивності, у тому числі і для творчості, а новий чіп M1 виводить ці можливості на новий рівень. М1 — це той самий чіп, який Apple нещодавно почала встановлювати у свої MacBook і який потряс ринок ноутбуків завдяки значному підвищенню продуктивності в порівнянні з попередніми поколіннями процесорами.

Apple стверджує, що завдяки цій зміні чіпа продуктивність процесора нового iPad Pro на 50 відсотків вища, ніж у попередньої версії, а швидкість графічного процесора збільшена на 40 відсотків.

Автономність та практичність

Новий iPad Pro 12.9 отримав вбудований літій-полімерний акумулятор ємністю 28,65 Вт·год, який забезпечує до 10 годин роботи в інтернеті по Wi-Fi або перегляду відео.

З практичної точки зору Apple не має аналогів на арені планшетів, і ця модель iPad не є винятком. Незважаючи на те, що він естетично схожий на свого попередника, це великий крок уперед для планшетів.

Новий iPad Pro 12.9 може служити як якісний прилад для мультимедіа, потужний портативний помічник у роботі та багато іншого.

А надійне складання та тривала підтримка ПЗ робить цей прилад довговічним.

Дисплей та графічні можливості

Apple називає його дисплеєм Liquid Retina XDR, Є 10 000 елементів, згрупованих у 2500 незалежних зон затемнення. Apple стверджує, що iPad Pro 12.9 може підтримувати повноекранну яскравість до 1000 ніт і досягати пікового значення до 1600 ніт. Заявлений коефіцієнт контрастності становить 1000000:1.

У плані графічних можливостей iPad Pro 12.9 2021 перевищує всі очікування, адже його 8-ядерний графічний процесор у парі з 8/16 Гб оперативної пам'яті по суті роблять його високопродуктивним ПК у корпусі планшета.

Відтворення аудіо

З двома динаміками на кожному з країв iPad Pro здатний відтворювати якісний та об'ємний стереозвук.

Цей ефект посилюється до разючих ступенів, якщо ви додасте пару навушників AirPods Max або AirPods Pro і скористаєтеся функцією просторового звуку. Звичайно, планшет також виводитиме звук на будь-які стандартні дротові та Bluetooth-навушники, хоча для перших вам потрібно буде купити перехідник для навушників USB-C.

Підсумок:

Новий iPad Pro 12.9 — це розкішний пристрій, і хоча це найкращий планшет для відтворення контенту, в той же час його ціну складно виправдати для тих людей, які не мають наміру використовувати весь потенціал його продуктивності.