Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad

Apple iPad

Стандартний iPad від Apple за своєю культовістю стоїть поруч із такою продукцією каліфорнійської компанії, як iPhone та колись такий популярний iPod. За свої більш ніж 11 років існування планшет Купертіно надійно закріпився в серцях користувачів і займає високе місце в списках кращих гаджетів.

Дизайн

Десятиліття потому, оригінальний iPad все ще примудряється зберігати цей класичний дизайн від Apple, включаючи кнопку Home, який викликає почуття ностальгії по iPhone 4.

Дисплей

Як каже назва, iPad 10.2 має 10.2-дюймовий дисплей з розшиттям 2160×1620 пікселів. Він також є першим представником стандартної лінійки планшетів, який отримав функцію True Tone від Apple. Вона регулює кольори на екрані таким чином, щоб вони максимально відповідали навколишньому середовищу і робить відтворюваний контент більш реалістичним.

Продуктивність

10.2 отримав новий чіпсет у вигляді процесора А13 Bionic, який дебютував з iPhone 11. На даний момент він вже поступається в першості швидшому А15, але, крім чистої потужності, в щоденному використанні середньостатистичний користувач не завважить особливої ​​різниці. Планшет працює без лагів, всі програми відкриваються швидко, а режим багатозадачності показав себе як надійна та корисна функція.

Звук та камера

Той факт, що коронавірус все ще гуляє світом і багатьом доводиться працювати віддалено, нарешті наштовхнув Apple на думку про поліпшення обладнання відтворення та захоплення звуку та камер. Планшет тепер може похвалитися надширокою фронтальною камерою на 12 МП, що робить зображення з цієї камери чітким та детальним. На задній панелі нового iPad 10.2 Apple зберегла 8-мегапіксельну камеру, яка робить якісні знімки з яскравими кольорами. Внизу гаджета розміщено два стерео динаміки, які забезпечують гарний діапазон частот. Для виведення звуку через навушники доступний 3.5 мм порт і технологія Bluetooth. Звучання як через навушники, так і стерео динаміки покращилося завдяки більш сучасній обробці звуку А13.


Автономна робота

Час роботи між підзарядками становить до 10 години. Це не є покращенням у порівнянні з минулою ітерацією iPad 10.2, але все ще є одним із найкращих показників на ринку планшетів взагалі.

Підсумок:

За свої гроші планшет початкового рівня від Apple надає все, що потрібне, і навіть більше. Хоча у функціоналі він поступається моделям Air та Pro, 10.2 є ідеальним варіантом для рядових користувачів, яким банально не потрібна вся потужність дорожчих приладів.