Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iPad Pro 10.5

У цій категорії немає товарів.

Apple iPad Pro 10.5

Відразу зазначу — це кращий планшет для мене. Чому? Давайте по пунктах розповім, що в ньому хороше і що не дуже. Екран, камера, звук і продуктивність — це те, про що ми з вами і будемо говорити в найближчі рядки.

 

Екран iPad Pro 10.5

Я навіть почав не з корпусу, а з екрану, тому що він тут особливий. Перше, що відразу видно — діагональ, яка підросла на 2 см (при цьому корпус залишився майже такої ж величини). Друге — це все та ж Retina, розширення складає 2224 x 1668 точок. При такому розширенні екрану пікселів не видно, а значить втоми очей не буде.

Крім сухих цифр хотілося б виділити час на те, що не так відразу кидається в очі, а саме TrueTone і ProMotion. Що це таке? TrueTone дозволяє підлаштувати баланс білого на дисплеї в залежності від освітлення навколо, що дозволяє домогтися максимального захисту очей від перевтоми. Від дуже білого до майже жовтого кольору білого (вибачте за тавтологію). Увечері екран стає не таким світлим, а більш жовтим, що комфортніше для ока.

Наступний пункт — ProMotion. Ця технологія дозволяє екрану працювати з частотою в 120Ghz. Це просто чарівно, плавність просто космічна. Якщо порівняти цей екран з іншими, то вони будуть виглядати як динозаври. Але є одне «АЛЕ», хоча і чистота екрану складає 120Ghz, вона буде падати до 24Ghz в статичних сценах (просто зображення) і до 60Ghz при інших варіантах.

Діагональ екрану тепер становить 10.5", це дозволило вмістити повнорозмірну клавіатуру на екран і зробити обкладинку-клавіатуру (але про це пізніше).

 

Корпус

Тут все як завжди стандартно. Алюміній, якість, різні кольори. У наявність Space Gray, Silver, Gold, Rose Gold. Товщина складає 6.1 мм, що мізерно мало. Іноді таке відчуття, що він занадто тонкий і може зламатися у вас в руці (але це не так). Вага при цьому становить 470 грам. Він легкий і компактний як для свого розміру екрана. Більше тут сказати тут просто нічого. Все супер.

 

Швидкість роботи

В плані продуктивності цей планшет просто монстр. Серцем пристрою в цей раз став Apple A10X Fusion. Усередині цього процесор працює 6 ядер, які рвуть на частини конкурентів. Такої потужності вистачило для того, що б iPad став потужнішим MacBook 12. У теорії його вистачить для того, що б рендерить відео. На презентації показали роботу в фоторедактора при зміщення освітлення, що досить ресурсовитратності. Якщо коротко, то iPad Pro 10.5 вистачить на кілька років, для ігор, будь-яких програм і майбутньої iOS 11. Об'єм оперативної пам'яті — 4GB. З урахуванням того, що це iOS, цього з головою вистачить для будь-якого типу завдань. Ще такий момент. Об'єм внутрішньої пам'яті тепер складає: 64GB, 256GB або ж 512GB. Це дуже багато і ставить його на рівні з MacBook. Якщо ще прикупити клавіатуру, то це буде майже повноцінне пристрій для роботи.

 

Камера

Що тут можна сказати. Камера тут як в iPhone 7. Виходячи з цього, всі плюси і мінуси камери будуть такими ж. 12MP дозволяють робити чіткі і красиві знімки, а апертура f/1.8 дозволять знімати при поганому освітлення без сильної втрати в якості. Запис 4k відео, тощо, на місці. Хоча дивно буде дивитися на людину, яка записує 4k відео на планшеті. Фронтальна камера тут на 7MP. Відмінна камера для відеодзвінків, селфі і всього такого. Ось такі камери я можу рекомендувати. Раніше говорили «Камерофон», тепер можна говорити «Камеропед». Ось такий каламбурчик.

 

Що ще?

Поговоримо про інше в iPad Pro 10.5. Звук тут дуже хороший, кілька динаміків дозволяють прокачати кімнату. При цьому звук чіткий і чистий, немає перевалів. Навіть злегка басом віддає. До речі, роз'єм для навушників на місці :) Стилус. При роботі зі стилусом екран завжди працює на частоті в 120Ghz. Це круто, тому що немає затримки при малювання або будь-який інший роботі з ним. В цьому році, Apple, найбільше наголошувала саме на ручці. 4096 варіантів натискання, зручність, просто і все таке. Варто відзначити, що вона показала найголовніше! Чохол для ручки (купити його можна у нас).

 

Для кого він?

Сміливо скажу — всім. Це кращий (на мій скромний погляд) планшет. Він дико потужний, дико красивий дисплей за рахунок технологій ньому. Велика кількість аксесуарів дозволить зробити з нього робочу машину. Підійде він усім: від домогосподарок до будівельників ракетних ступенів. Це однозначно кращий iPad (на момент 2017 року звичайно). Рекомендую!