Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iPhone

iPhone XS Max 64GB (Gold)

Color: Gold

29 548 грн (1 115$)
31 774 грн (1 199$)

iPhone X 64GB (Space Gray)

Color: Space Gray

22 234 грн (839$)

iPhone XR 64GB (Black)

Color: Black

20 273 грн (765$)

iPhone XS 64GB (Space Gray)

Color: Space Gray

26 474 грн (999$)
29 124 грн (1 099$)

iPhone XS Max 64GB (Silver)

Color: Silver

29 018 грн (1 095$)
31 774 грн (1 199$)

iPhone XR 64GB (Yellow)

Color: Yellow

20 273 грн (765$)

iPhone XS 64GB (Gold)

Color: Gold

26 898 грн (1 015$)
29 124 грн (1 099$)

iPhone XS Max 64GB (Space Gray)

Color: Space Gray

28 753 грн (1 085$)
31 774 грн (1 199$)

iPhone XS 64GB (Silver)

Color: Silver

26 898 грн (1 015$)
29 124 грн (1 099$)

Apple iPhone

iPhone — краще рішення для роботи, відпочинку та комунікації. Спасибі за це ми повинні сказати Стіву Джобсу. Саме його ідеї дозволили втілити в життя амбітні погляди генія. Він хотів, що б пристрій був зрозумілий усім, дозволяв робити все, що захоче його власник, бути другом в деякому сенсі.

Першим був iPhone 2G. Його представили в 2007 році. Це булв перший пристрій де повноцінно позбулися стилуса на користь пальців. Для цього використовували великий на ті часи дисплей. У ньому був зовсім інший підхід, ніж у конкурентів. При оновлення його до iOS — додали всім давно відомий AppStore. Після чого і з'явилася фраза "You have app for that" (у вас є додаток для цього). Більшість сервісів обзавелися власним додатком, яке набагато спрощує ваше життя. Також варто виділити металевий корпус, який був інноваційним на той час. Але були і свої проблеми. Такою проблемою став роз'єм для навушників. Більшість навушників просто не підходили. Телефон навіть зараз працює, при цьому, досить добре (з урахуванням свого віку і прошивки).

Другим телефоном був iPhone 3G. На борту у нього була iPhone OS 2.0. Назвали його так, тому що він вже працював з мережами 3 покоління. Злегка змінений дизайн, але багато змін всередині. У цій версії телефону вже був доступний App Store. Він дозволяв встановлювати додатки інших розробників і помітно розширювався. Після оновлення його до iPhone OS 3.0 користувачам стали доступні MMS, «копіювати - вставити» та інші поліпшення. Після 3G був 3Gs. Буква "S" в назву показувала те, що він швидше простий трійки. Вона була набагато швидше і показала всьому світу, як повинен працювати смартфон.

Далі був iPhone 4. Ось це вже був зовсім інший смартфон. Метал, скло. Це було просто «Вау». У четвірці було все просто супер. Працював він дуже швидко і тішив око в візуальному плані. Нам показали "Retina Display" - екран високої чіткості. Дивитися на ваш робочий стіл можна було вічно. У порівнянні з першим iPhone - у нього було в 4 рази більше оперативно пам'яті, в кілька разів швидше відеоадаптер і зросла якість зйомки.

iPhone 4s. Перший телефон, який вже представляв не Стів Джобс. Після його смерті, компанію Apple очолив Тім Кук. Кажуть, що букву "S" в назві — присвятили саме Стіву. «Еска» стала досить хорошим оновленням. Вона став потужнішим, камера почала знімати краще, а дизайн залишився таким-же. Хоча в дизайні і не треба було щось міняти, він був просто супер. Одне з найважливіших нововведень — Siri. Нова голосова помічниця допомогла інакше поглянути на взаємодію з пристроєм. Вона могла поставити будильник, викликати таксі, пожартувати і багато іншого. На мій погляд - один з кращих смартфонів в історії. Навіть у 2017 році він актуальний. Старий, але виконує свої функції.

iPhone 5 — перехідний етап з скляних корпусів на метал. Не можу сказати, що це вдалий смартфон. У ньому було багато проблем, облазив корпус, швидкі розряди. Але були і плюси. Apple вперше використовувала широкоформатний екран з діагоналлю 4 дюйми, хоча раніше Стів заявляв про те, що 3.5 дюйма вистачить усім.

А ось iPhone 5s вже став набагато краще, ніж п'ятірка. Він працював довго і швидко. Знову ж таки, покоління "S" завжди краще звичайного, в ньому доопрацьовані старі баги і покращили все інше. У 5s ж змінили технічний процес виготовлення корпусу, додали сканер відбитка пальця, встановили дуже потужний процесор і найголовніше - встановили абсолютно нову iOS. iOS 7 принесла повністю новий інтерфейс в стилі мінімалізм, прозорість в систему, нові анімації. Сканер в свою чергу дозволяв повністю захистити ваші дані від чужих рук. Дуже гідне оновлення на мій погляд.

iPhone 6 і iPhone 6 Plus. Знову ж таки, дуже спірні телефони. Новий дизайн, при чому досить хороший. Корпус був зроблений повністю з алюмінію і дуже приємний на дотик. Але проблема була в плані начинки пристрою. Якщо 6 працювала добре, то 6 Plus не вистачало швидкості роботи. Це було помітно у важких іграх і програмах. Так-же їй не вистачало оперативної пам'яті. Ще була проблема з корпусом, він легко гнувся, особливо Plus версія. Камера піднялася на новий рівень як і звук. Він став набагато яскравішим і чіткішим.

6s і 6s Plus. Не знаю чому так склалося, але серія "S" набагато яскравіше перехідного телефону. Тут така-ж ситуація. Камера — вище всяких похвал, швидкість роботи теж. Корпус став міцнішим, нова функція 3D Touch, яка дозволяє екрану розуміти те, з якою силою ви на нього натискаєте. Це дозволяє ввести багато контекстних функцій. Коротше кажучи - покоління "S" як зазвичай на висоті.

7 і 7 Plus. Абсолютно новою рівень телефонів від Apple. Тут у нас відмінна камера з новою світлочутливістю, нові (старі) кольору, а саме Black. Також додали колір Jet Black (глянсовий чорний). У камери апертура тепер 1.8, фото стали краще. Правда є одне «але», в телефоні тепер нема 3.5 мм джека. Слухати музику можна лише через Lightning роз'єм або Bluetooth.

Мабуть, iPhone - це приклад того, як компанія має рухатися вперед, використовувати різкі але правильні кроки, шукати рішення в складних ситуаціях. Саме це допомогло Apple піднятися до таких висот. Не мало зусиль в це вклав Стів Джобс. Його прагнення, подача і харизма зіграли в цьому не маленьку роль.