Apple iPhone
iPhone — краще рішення для роботи, відпочинку та комунікації. Спасибі за це ми повинні сказати Стіву Джобсу. Саме його ідеї дозволили втілити в життя амбітні погляди генія. Він хотів, щоб пристрій був зрозумілий усім, дозволяв робити все, що захоче його власник, бути другом в деякому сенсі.
Першим був iPhone 2G. Його представили у 2007 році. Це був перший пристрій де повноцінно позбулися стилуса на користь пальців. Для цього використовували великий на ті часи дисплей. У ньому був зовсім інший підхід, ніж у конкурентів. При оновленні його до iOS — додали всім давно відомий AppStore. Після чого і з'явилася фраза "You have app for that" (у вас є додаток для цього). Більшість сервісів обзавелись власним додатком, яке набагато спрощує ваше життя. Також варто виділити металевий корпус, який був інноваційним на той час. Але були й свої проблеми. Такою проблемою став роз'єм для навушників. Більшість навушників просто не підходили. Телефон навіть зараз працює, при цьому, досить добре (з урахуванням свого віку і прошивки).
Другим телефоном був iPhone 3G. На борту у нього була iPhone OS 2.0. Назвали його так, тому що він вже працював з мережами 3 покоління. Злегка змінений дизайн, але багато змін всередині. Після оновлення його до iPhone OS 3.0 користувачам стали доступні MMS, «копіювати — вставити» та інші поліпшення. Після 3G був 3Gs. Буква "S" в назву показувала те, що він швидше простої трійки. Вона була набагато швидше і показала всьому світу, як повинен працювати смартфон.
Далі був iPhone 4. Ось це вже був зовсім інший смартфон. Метал, скло. Це було просто «Вау». Працював він дуже швидко і тішив око в візуальному плані. Нам показали "Retina Display" — екран високої чіткості. У порівнянні з першим iPhone — у нього було в 4 рази більше оперативно пам'яті, в кілька разів швидше відеоадаптер і зросла якість зйомки. iPhone 4s. Перший телефон, який вже представляв не Стів Джобс. Після його смерті, компанію Apple очолив Тім Кук. Кажуть, що букву "S" в назві — присвятили саме Стіву. «Еска» стала досить хорошим оновленням. Вона стала потужнішою, камера почала знімати краще, а дизайн залишився таким-же. Одне з найважливіших нововведень — Siri. Нова голосова помічниця допомогла інакше поглянути на взаємодію з пристроєм.
iPhone 5 — перехідний етап зі скляних корпусів на метал. Apple вперше використовувала широкоформатний екран з діагоналлю 4 дюйми, хоча раніше Стів заявляв про те, що 3.5 дюйма вистачить усім. А ось iPhone 5s вже став набагато краще, ніж п'ятірка. Він працював довго і швидко. Знову ж таки, покоління "S" завжди краще звичайного, в ньому доопрацьовані старі баги й покращили все інше. Додали сканер відбитка пальця, встановили дуже потужний процесор і найголовніше — встановили абсолютно нову iOS. iOS 7 принесла повністю новий інтерфейс в стилі мінімалізм, прозорість в систему, нові анімації. Сканер у свою чергу дозволяв повністю захистити ваші дані від чужих рук.
iPhone 6 і iPhone 6S. Знову ж таки, дуже спірні телефони. Новий дизайн, при чому досить хороший. Корпус був зроблений повністю з алюмінію і дуже приємний на дотик. Не знаю чому так склалося, але серія "S" набагато яскравіше перехідного телефону. Камера — вище всяких похвал, швидкість роботи теж. Корпус став міцнішим, нова функція 3D Touch, яка дозволяє екрану розуміти те, з якою силою ви на нього натискаєте. iPhone 7 і 7 Plus — абсолютно новий рівень телефонів від Apple. Тут у нас відмінна камера з новою світлочутливістю, нові (старі) кольору, а саме Black. Також додали колір Jet Black (глянцевий чорний). У камери апертура тепер 1.8, фото стали краще. Правда є одне «але», в телефоні тепер нема 3.5 мм джека. Слухати музику можна лише через Lightning роз'єм або Bluetooth.
Пізніше компанія Apple презентує три нові смартфони iPhone 8, iPhone 8 Plus. Грані, лінії, вигини — усе це ми вже бачили в iPhone 7 та iPhone 7 Plus. Проте, корпус тепер став скляним з металевим обрамленням. Виглядає це шикарно і навіює нотку ностальгії за iPhone 4 та iPhone 4s. Завдяки сталевому каркасу і рамці з легкого авіаційного алюмінію він ідеально лежить у руці, ним легко оперувати та водночас комфортно себе почувати. Динаміки стали на 25% гучнішими, а звук ще якіснішим. За швидкісну передачу даних відповідає Bluetooth 5.0, Touch ID. Приємним бонусом стане бездротова зарядка зі стандартом Qi, а можливість реалізувати цей задум дозволив скляний корпус.
Ювілейним стає iPhone X. Найпомітніша інновація — це технологія “Edge to edge”, завдяки якій смартфон вражає величчю та насиченістю екрану. OLED дисплей забезпечує ідеальний чорний колір, і широку гаму відтінків. А діагональ 5.8” дозволяє по справжньому насолодитися чіткістю зображення в розширенні 2436 x 1125 (458 ppi). Від попередніх моделей екран отримав технологію 3D Touch, від iPad – True Tone, HDR-10 та ширший динамічний діапазон. За задумом спеціалістів компанії, цей екран, під назвою Super Retina, має зберегти оченята користувачів від надмірної перевтоми та дискомфорту.
iPhone XR наділили новітнім "мотором" — процесор під назвою A12 Bionic з оновленою системою Neural Engine. Яка вважається однією з найрозумніших систем які коли-небудь були вбудовані в iPhone. Дана модель смартфона відкриває перед вами абсолютно нові творчі можливості. Ваші фото будуть однозначно приголомшливими. Щодо камери в моделях iPhone X, багатьом до душі припав режим «Портрет» з у кілька разів вдосконаленим ефектом "боке" і розмиванням, а також поліпшеною функцією «Глибина». Для особливого шарму можна використовувати кілька варіантів портретного освітлення: Студійне світло, Контурне або Денне світло.
12 вересня 2018 року відбулася презентація найновіших телефонів від Apple — iPhone XS і iPhone XS Max. Новий iPhone XS дуже схожий на свого попередника iPhone X, корпус смартфона також покритий захисним загартованим склом нового покоління і рамка з нержавіючої сталі. Форма нового смартфона теж залишилася колишньою, закруглені кути в стилі компанії Apple. Габарити iPhone XS має такі ж як і в iPhone Х. iPhone XS отримав літій-іонний акумулятор з місткістю 2700 мАг, і час автономної роботи смартфона зріс на 30 хвилин. iPhone XS підтримує швидку і бездротову зарядку, швидкість якої помітно збільшилася у порівнянні з iPhone X. В iPhone XS також збільшився обсяг оперативної пам'яті до 4 ГБ. Смартфон отримав стереодинаміки, які роблять звучання на 50% голосніше, ніж в iPhone X. І все це, щоб власники iPhone XS насолоджувалися відео в Dolby Vision і HDR з якісним звуком.
iPhone XS Max отримав діагональ 6,5 дюймів та OLED-дисплей з Super Retina HD, роздільна здатність дисплея стала 1242×2688 пікселів (щільність пікселів на дюйм — 458 ppi), як в iPhone X. Тепер екран iPhone XS Max займає майже 82% поверхні смартфона, а все тому, що рамки по периметру дисплея стали менші. A12 Bionic це шестиядерний обчислювальний процесор: чотири ядра чіпа — ефективність, два — продуктивність. З допомогу цих ядер iPhone XS легко впорається з різними завданнями. Також A12 Bionic має чотирьохядерний графічний процесор, який відповідає за підтримку технологій стиснення даних без втрат якості. Новий процесор вважається енергоефективним, що дозволяє iPhone XS Max працювати довше. А ще в гаджеті збільшився обсяг оперативної пам'яті до 4 ГБ, в той час як іPhone X мав всього лише 3 ГБ. Камера iPhone XS Max має новий режим Smart HDR, що дозволяє деталям проявляється на різних областях знімка.
Фронтальна камера нового iPhone XS Max отримала розширення 7 Мп і діафрагму f/2.2. Також вона має режим «Портрет» для зйомки Селфі з ефектом глибини різкості, покращений ефект боке і функцію «Глибина». Отримала «селфі» камера й нову функцію стабілізації відео. Лише серед лінійки iPhone XS Max доступні моделі iPhone з двома фізичними SIM-картами.
Отже, яку модель iPhone придбати, залишається вирішувати саме вам. Смартфонів є надзвичайно багато, вони відрізняються за своїми габаритами, та характеристиками. Це дає чудову можливість підібрати пристрій не лише за вашими вподобаннями, а й відповідно до розрахованого на покупку бюджету. AppGrade — магазин якісної техніки та приємних цін. Ви можете замовити товар на сайті, навіть не виходячи з дому. Або ж звернутися в магазин AppGrade, який знаходиться у місті: Чернігів, Мукачево, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Ужгород.