Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iPhone 8

iPhone 8

Компанія Apple презентувала три нові смартфони iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X. Двоє перших дуже між собою схожі, але “плюс” версія все ж має родзинку, що робить її особливою. Перша відмінність помітна одразу, тут так само як і в 7 та 7+ різниця в розмірі екрану. Чи варто його взагалі купувати, якщо різниці між 8 та 7 майже немає?

 

 

Дизайн

Грані, лінії, вигини – усе це ми вже бачили у iPhone 7 та iPhone 7 Plus. Проте, корпус тепер став скляним з металевим обрамленням. Виглядає це шикарно і навіює нотку ностальгії за iPhone 4 та iPhone 4s, але в той же час змушує одразу потурбуватися про захист для смартфона. Адже шанси розбити його прямо пропорційні його розміру. Завдяки сталевому каркасу і рамці з суперлегкого авіаційного алюмінію він ідеально лежить у руці, ним легко оперувати і в той же час комфортно себе почувати.

Багатьох користувачів засмутило те, що Apple не тільки не представили ювілейні моделі ще в одному “новому” кольорі, а й позбавила нас відтінків Rose Gold, Product (RED), Black. Але нам повернули Space Gray, хіба ж не чудово?

 

 

Камера

Над камерою фахівці з Купертіно добре попрацювали. Хоч сенсор камери і надалі має 12МР і апертуру f/1.8, але самі алгоритми роботи камери спрямовані на зменшення кількості “шумів”, “неякісної” розмитості на фото та відео. Відтепер камера спроможна знімати відео в 4k 60 к/с та Slow Motion при 240 к/с. Решта параметрів такі ж як і у iPhone 7 Plus.

 

“Смачна” начинка

Як давно ви тримали в руках телефон, що може позмагатися потужністю з MacBook? Процесор Apple A11 Bionic на 25% потужніший за А10. Він розрахований на зв’язок з нейронними мережами для постійного оновлення та покращення ПЗ і оптимізації роботи алгоритмів.

Тут 6-ядерний чіп, який сильніший навіть за той, яким оснащений iPad Pro 12.9 2017 року. Об’єм оперативної пам’яті становить 3GB, що забезпечує блискавичну швидкість роботи системи. Відтепер стало можливим використовувати технологію доповненої реальності AR-kit і забути про “лаги”, а сповна насолоджуватись фантастичною графікою та швидкістю. Тепер смартфон буде жити довше, адже розподіл ресурсів та процесів тепер оптимальніший ніж будь-коли.

 

 

Що нового?

Динаміки стали на 25% гучнішими, а звук ще якіснішим. За швидкісну передачу даних відповідає Bluetooth 5.0, Touch ID. Приємним бонусом стане бездротова зарядка з стандартом Qi, а можливість реалізувати цю задумку дозволив скляний корпус. Але не варто забути додатково придбати AirCharge від Apple або інших виробників.

 

Варто купувати?

Будьмо відвертими, схожість з попереднім поколінням є. Але в той же час є і багато позитивних відмінностей, як от швидкість роботи, величина та новий-старий дизайн за яким так багато фанатів скучили. Отож, вирішуйте самі :)