Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iPhone SE (2022)

Короткий огляд Apple iPhone SE 2022


iPhone SE 3 із підтримкою 5G, про який ходило багато чуток останнім часом, нарешті анонсували на березневій презентації Apple. Новий бюджетний смартфон Купертіно виконує роль спадкоємця iPhone SE 2020 року, який поєднував "начинку" одинадцятого покоління та компактний дизайн "вісімки".

Оновлений SE слідує тієї ж концепції — він зберігає елегантний зовнішній вигляд iPhone 8 з його кнопкою "Home" і вбудованим сканером Touch ID, але отримує чіпсет тринадцятого покоління — A15 Bionic.


Особливості

Дизайн

Колірний асортимент нової моделі налічує три варіанти — Midnight, Starlight і (PRODUCT)RED. Гроші, отримані з реалізації останнього, будуть використані як на боротьбу зі СНІДом, так і пандемією коронавірусу.

В іншому ж iPhone SE 2022 є братом-близнюком iPhone 8. Все, починаючи з розміщення кнопок, камер і динаміків, закінчуючи алюмінієвими рамками та передньою й задньою панелями із загартованого скла ідентично між цими моделями.

Розповідати про зовнішній вигляд нового SE можна довго, але недоцільно, адже його дизайн сповнений яблучної естетики, яка говорить сама за себе. Корпус девайса отримав сертифікацію захисту від вологи ІР67, що дозволяє безпечно занурюватися на глибину 1 метр на 30 хвилин.


Внутрішня начинка

Живить цю зовнішню красу не менш приваблива начинка, а саме інноваційний чіпсет А15. Він складається з трьох основних частин - 6-ядерного ЦП з 2 ядрами продуктивності та 4 ядрами ефективності, 4-ядерного графічного процесора та 16-ядерного нейронного двигуна. Ця апаратна бездоганність забезпечує безпрецендентну продуктивність, включаючи величезні потужність і швидкість, поліпшене машинне навчання і збільшений час автономної роботи. Акумулятор iPhone SE 2022 здатний працювати до 15 годин у режимі відтворення відео, до 10 годин стриму та до 50 годин аудіо.

Обладнання камери залишилося тим самим — 12 Мп та діафрагма f/1,8, але завдяки новим можливостям, які відкриває А15, SE знімає контент неймовірної якості. Серед цікавих фішок слід згадати Deep Fusion і HDR 4, які розроблялися спеціально для iPhone 13.

4.7-дюймовий Retina HD-дисплей хоч і не назвеш проривним в сучасних реаліях, роздільна здатність 1334 на 750 пікселів при щільності 326 пікселів на дюйм, підтримка технології True Tone і широкий колірний спектр P3 роблять відтворювану картинку більш ніж гідною не тільки серед бюджетних смартфонів, але й деяких флагманів.


Чим відрізняється від попередньої моделі?

Хоча iPhone SE 2022 не отримав жодних конструктивних та зовнішніх змін, більш сучасний чіп кардинально міняє досвід, який отримується від користування цим смартфоном. Поліпшення продуктивності торкається роботи з програмами, які особливо вимогливі до ресурсів, якості відео та фотозйомки, часу автономної роботи.


Кому та чому слід купити?

Новий SE найкраще підійде людям, незнайомим із технікою Apple. Класичний каліфорнійський дизайн дозволить сповнитися яблучною естетикою, а потужний процесор легко впорається навіть із найскладнішими поставленими завданнями.


Підсумок:

Apple iPhone SE 2022 року — це гібрид елегантної зовнішності та неприборканої продуктивності, який впевнено продовжує справу, розпочату його попередником.