Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

iMac

iMac

Цікава річ iMac. Це як працювати на телевізорі. Ваш робочий простір буде дуже значним або просто величезним. Все дуже зручно, ергономічно і досить економить простір в квартирі або на робочому столі. У вас є монітор, а в моніторі є все для роботи. Всередині у вас буде встановлений процесор, пам'ять і все інше що потрібно. Однозначно плюс, коли у вас «All inclusive».

Для кого ж підійде такий робочий інструмент? В першу чергу для дизайнерів. Їм дуже важлива якість дисплея і робочі поле. Далі на черзі люди, які займаються відеомонтажем. Для них він буде зручний великими розмірами, розширенням екрану і високою продуктивністю. TimeLine буде майже повністю відображатися на цьому екрані, а розширення відео в FullHD займатиме чверть екрану, що буде дуже зручно для процесу накладання ефектів.

Для роботи з текстом така діагональ так само буде зручна. Редагувати і форматувати, стежити за базами даних та іншими проектами буде в задоволення. Навіть робота з кодом буде на рівні.

Якщо абстрагуватися, то такий пристрій підходить майже для всіх, кому потрібна «машина» для роботи вдома або в офісі. iMac швидкий, красивий і продуктивний.

 

 

Дизайн iMac

Він виглядає як монітор. Правда не такий тонкий як останні новинки, але все-ж. Найтовстіше місце – центр, а найтонше – межі. Але фокус у тому, що цієї товщини не видно зовсім, тільки в тому випадку, якщо ви дивитеся на нього збоку. Спереду - величезна матриця з Retina розширенням і відмінною передачею кольорів. Рамки не особливо тонкі, але роблять пристрій більш красивим.

 

 

Сам корпус виконаний з алюмінію. Всі елементи дуже міцні і надійні, ще б пак, вага становить до 10 кг. За екраном розташовані всі роз'єми для підключення: Thunderbolt 2, чотири порти USB 3, слот для карт SDXC, Роз'єм 3,5 мм для навушників, Gigabit Ethernet. По центру роз'єм для живлення пристрою.

Взагалі дизайн дуже просто і аскетичний, що робить його дуже зручним для роботи. Вас не відволікають якісь моменти, а ви просто зосереджені на роботі.

 

 

Продуктивність і робочі моменти

Тут все добре. На борту цих iMac процесори від Intel Core i5 до Intel Core i7. Тобто очікувати від них можна і потрібно багато чого. Такі комп’ютери справляються з тими завданнями, які ви їм поставите без будь-яких затримок чи труднощів. Частоти процесора починаються від 1,6 ГГц і до 3,8 ГГц. Не бачу сенсу перераховувати всі варіанти, так як це на довго і сенсу в цьому немає. Все буде працювати в кращому вигляді.

За постійну пам'ять тут відповідає або SSD, або Fusion Drive. Що таке Fusion Drive? Це гібрид жорсткого диска і твердотільного накопичувача. За швидкістю роботи він як SSD, а обсяг вище при такій же ціні. Частина накопичувача просто віддана під Flash пам'ять, а решта під жорсткий диск. Хороші рішення, якщо треба зробити пристрій дешевшим. Обсяг становить від 128GB SSD і т.д. Варіантів реально багато.

 

 

Оперативна пам'ять тут працює на частоті в 1867 МГц. Мінімальний обсяг становить 8GB. Мінімальний обсяг для роботи з відео. Є конфігурації і з 16GB пам'яті. Ось такий розклад вже більш яскравий для роботи.

Вбудована графіка тут починається від Intel HD Graphics 6000. Досить непогано, але не підійде для роботи з відео в 4k. Але якщо працювати чисто з базами даних і текстом, то такої графіки (в базових варіантах) цілком вистачає.

 

 

Екран нових iMac

Є два варіанти iMac. Діагональ першого становить 21.5", а другий 27". Кожен вибирає для себе те, що йому потрібно і з урахуванням бюджету. Дисплей виготовлений по IPS технології з відмінною передачею кольору і широким динамічним діапазоном. Найпростіший варіант – 1920 х 1080 пікселів (при діагоналі в 21,5 дюймів). Інший варіант – при діагоналі в 21,5" розширення може становити 4096 х 2304 пікселів. Тут вже Retina, а значить відмінна щільність і якість зображення. Ось при такій матриці вже зручного займатися роботою з фото і відео. Далі у нас йде модель з 27" екраном. Дозвіл тут тільки одне, а саме 5120 х 2880 пікселів. Царський екран, відмінна якість і деталізація кожного елемента.

 

 

З такими екранами дуже приємно працювати, очі практично не втомлюються. Контенту поміщається дуже багато через розмір матриці так і через високої роздільної здатності. Навіть складно придумати варіанти краще.

 

Що у висновку?

Просто відмінний варіант для роботи вдома, студії або офісі. Великий і красивий екран, простота дизайну, ергономічність і одна з кращих продуктивностей. Так, це все про iMac. Дуже класний варіант для творчих людей і для тих, хто професійно займається чимось. При покупці iMac у вас відразу готовий інструмент для роботи, без будь-яких «але». Від себе даю рекомендацію всім, хто багато працює або творчим натурам.