Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iMac with M1 (2021)

Apple iMac with M1 (2021)

Apple зуміла заново вдихнути життя в один із своїх найбільш знакових продуктів, випустивши новий 24-дюймовий iMac, не тільки покращивши його, але й зробивши це зі стилем. У той час як старий iMac почав виглядати застарілим через свій невимушений вигляд, модель 2021 радує око своєю сучасною і стрункою формою.

Основні особливості:

— Чудовий екран

— Яскравий новий дизайн

—Якісна веб-камера

— Дуже впевнена продуктивність

Процесор та потужність

Чіп Apple M1 нам вже знайомий з MacBook Air, MacBook Pro 13 і Mac Mini. У моделі iMac із 7 ядрами графічного процесора є один вентилятор, який забезпечує стабільну продуктивність. Загальні результати потужності відповідають Mac Mini, а також MacBook Pro 13. На практиці iMac 24 — надзвичайно чуйна система.

За словами Apple, перехід на чіп M1 означає, що iMac 2021 буде на 85% швидше, ніж попередній iMac, заснований на процесор Intel. Тим часом Apple стверджує, що iMac матиме до 2 разів вищу продуктивність графічного процесора.

Дизайн та практичність

Apple внесла одні з самих кардинальних змін у дизайн iMac останнім часом, надавши йому сміливий та сучасний вигляд, зберігши при цьому фірмовий зовнішній вигляд Apple. Він представлений у семи кольорах, що дозволяє вибрати обробку, яка відповідає вашим естетичним вимогам. Колись ця колірна різноманітність була нормою для iMac, перш ніж Apple перейшла на ту саму сіру колірну схему для кожного випущеного комп'ютера, тому в цьому плані приємно бачити повернення до витоків.

За своєю природою моноблоки компактніші і простіші в налаштуванні, ніж традиційні ПК, оскільки немає необхідності підключати кабелі до монітора, а завдяки бездротовій клавіатурі та миші, що входять до комплекту нового iMac, вам потрібно підключити тільки один кабель, щоб почати роботу — це дуже зручно та практично.

Дисплей

23,5-дюймовий дисплей пропонує дуже високу роздільну здатність 4480 x 2520 пікселів із щільністю пікселів 218 PPI. Таким чином, контент відображається чітко, а також немає проблем із масштабуванням у поєднанні з macOS. Суб'єктивне враження від зображення на панелі IPS відмінне, такі технології, як True Tone, а також датчик яскравості дуже практичні та працюють бездоганно.

Відтворення аудіо

Динаміки iMac 2021 року, які, за твердженням Apple, є "кращими динаміками на Mac", добре доповнюють екран. Є дві пари низькочастотних динаміків з примусовим придушенням для глибоких басів, і в них використовується та ж технологія, що і MacBook, яка дозволяє відтворювати баси без вібрації пристрою.

Також включений просторовий звук із Dolby Atmos, і в цілому якість звуку iMac дуже хороша, без спотворень. Також є масив із трьох мікрофонів студійної якості, який дає відмінні результати завдяки удосконаленій функції шумоподавлення.


Підсумок:

За тією ж ціною, що і його попередник, Apple iMac with M1 (2021) є покращенням практично у всьому. У нього великий, барвистий екран, новий сучасний дизайн із широким вибором кольорів та гарна продуктивність.

Якщо ви шукали моноблок для роботи та розваг, це відмінний вибір.