Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Mac Pro

Apple Mac Pro (MQGG2)

Color: Black

100 100 грн (3 500$)
130 959 грн (4 579$)
Купити зараз

Custom Apple Mac Pro (Z0P8-MD8786)

105 791 грн (3 699$)
Купити зараз

Apple Mac Pro (ME253)

Color: Black

70 327 грн (2 459$)
71 757 грн (2 509$)
Купити зараз

Apple Mac Pro (MD878)

Color: Black

94 380 грн (3 300$)
96 353 грн (3 369$)
Купити зараз

Mac Pro

Чисто робочий інструмент, от серйозно. Тут такі характеристики, що шокують будь-якого, хто їх бачить. А ще дизайн тут дуже цікавий, навіть дуже. Такого «системного блоку» я не бачив давно. Раніше у Apple були звичайні ATX формати корпусу, тепер же все зовсім інакше.

 

Корпус Mac Pro

Він схожий на відерце, відро для сміття, дзвін або будь-що інше, що вам прийде в голову. Насправді це циліндроподібний пристрій з шикарним дизайном. Краса в тому, що він дуже простий. Спереду кнопок взагалі немає. Позаду лаконічно розташовані всі роз'єми і інтерфейси для підключення. Навіть всередині все красиво, всі плати розташовані ергономічно, щоб вмістити всі компоненти всередині, а їх тут не мало.

Глибокий чорний колір і якісні матеріали роблять його не тільки пристроєм для роботи, який стоїть під столом, а ще й плюсом для візуального оформлення вашого робочого столу. Таке «відерце» красиво виглядає на будь-якому столі. Apple присвятила цілий ролик про дизайн і виготовлення нових Mac Pro, з описом усіх нюансів та проблем які у них виникли.

 

Серце Mac Pro

Усередині “живе” звір, а саме Intel Xeon. Так, це серверний процесор. У ньому багато ядер і потоків. Такої потужності вистачає для роботи з будь-якими завданнями. На даний момент є 2 варіанти пристрою, з 6 ядрами або 8 ядрами. Перші працюють на частоті в 3,5 ГГц, а другі на 3,0 ГГц. Максимальна кастомна модель може похвалитися вже 12 ядерним процесором. Так, це дуже потужно і сильно.

Оперативної пам'яті в стандартній комплектації - 16GB. Це мінімальний показник для робочих завдань. Тип пам'яті DDR3 на частоті в 1866 МГц. Досить швидко, що б не було ніяких помилок і все працювало як «ракета». Власне так і буде. Максимальний обсяг становить 64GB. Ось це вже серйозно.

За графіку відповідає AMD FirePro D500 / D700 в молодшій і старшій версії відповідно. Загалом об’єм відеопам'яті становить 3 Гб і 6 Гб в залежності від моделі. Завдяки такому обсягу і швидкості роботи графічних прискорювачів, ви отримуєте максимальну продуктивність від системи.

А ось з SSD тут не особливо все добре. Стандартно у вас буде 128GB. Це ну дуже мало для такого пристрою. Або підключати через TB зовнішній жорсткий диск або SSD, або ж розширити доступну пам'ять. Можливо встановити 512GB / 1TB SSD, що 100% буде досить дорого. Ось цього я не розумію з боку Apple. Раніше можна було встановити хоч 5 HDD або SSD всередину, тепер же маємо реальні проблеми з цим.

Що стосується швидкості роботи, то тут ніяких негативних нюансів. Все дуже швидко, навіть супер швидко. Відгук системи, рендер графіки, рендер відео на найвищому рівні. Про плавність роботи системи я взагалі мовчу. Можна навіть грати в ігри. Ще б пак, 6GB відео, але потрібно врахувати, що відеокарти тут для роботи з графікою, а не для ігор.

 

Реальний робочий інструмент?

Ну так. Є правда невеликі застереження. Якщо взяти мінімальну комплектацію, то у вас буде 128GB SSD. Можна підключити зовнішній диск через USB, TB. Ще можна підключити купу всього, але нюанс в тому, що саме підключити, а не встановити всередину. На догоду розміру принесли жертву у вигляді зручності установки компонентів і кастомізації. Так, красиво, але це не варто втраченого функціоналу. 

 

Що вам необхідно для роботи з ним?

Оскільки в комплекті йде тільки кабель живлення і сам Mac Pro, то вам треба купити: монітор, мишу, клавіатуру, навушники для роботи зі звуком. Грубо кажучи, ви купуєте тільки каркас для вашої робочої зони. Далі запускаєте і працюєте.

Mac Pro хороша річ для роботи, але як будь-яка річ, має свої мінуси. Для когось вони не такі важливі, а для когось – навпаки. Особисто мені він би підійшов таким, яким він є. Можу рекомендувати його для професійної роботи з відео, графікою або кодом.