Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

MacBook 12

MacBook 12

Такий нестандартний пристрій підійде далеко не всім. В першу чергу він підійде для тих, хто не працює з важкими додатками накшталт Adobe Photoshop, Final Cut X і іншими графічними або відеоредакторами. Такий ультрабук (якщо його можна так назвати) підійде для текстових редакторів, роботи в інтернеті і інших програм, який не особливо ресурсомісткі. Досить спірне пристрій, але він однозначно знайде свою нішу на ринку. Це для людей бізнесу, які надають перевагу ергономіці і компактності на заміну потужній начинці.

 

Зовнішній вигляд нового MacBook 12

Він дуже тонкий і легкий. Це відразу кидається в очі і відчувається в руці. При діагоналі в 12 дюймів, він має одні з найменших габаритів на ринку - товщина 1,31 см, ширина 19,65 см, довжина 28,05 см, вага 0,92 кг. Повторюся, дуже легкий і маленький, можна носити завжди з собою. На гранях корпусу є тільки два роз'єми, а саме USB Type-C і 3,5 мм для навушників. Все, більше нічого немає. На перший погляд це великий мінус, але якщо взяти до уваги те, що цей пристрій для людей, які постійно працюють в текстом або інтернетом, то потреби в HDMI, MDP та інших портах просто відпадає. Він дуже мінімалістичний і простий, що робить його кращим компаньйоном для роботи. Яблуко на кришці пристрою тепер не світиться, що для багатьох буде мінусом. Тепер воно, можна сказати, дзеркальне.
Крім звичайного Silver (звичайний колір MacBook Air / MacBook Pro), лінійка розширилася до Space Gray, Silver, Rose Gold і Gold. Що ставить їх по колірних рішеннях на один рівень з iPhone і iPad. Найвдалішим буде Space Gray, але для любителів яскравого і не звичайного підійдуть і інші варіанти.
Пристрій вкрай зручний і функціональний (з урахуванням своїх завдань). Його легко брати з собою і не думати про те, що у вас повинен бути рюкзак для транспортування вашого робочого інструмента.

 

 

Реальна продуктивність і функціонал 

MacBook 12 побудований на процесорі Intel Core M. Це досить слабкий процесор за мірками MacBook Pro або MacBook Air. Такого процесора досить для роботи в текстових додатках і виконання інших нескладних завдань без будь-яких проблем. Частота такого процесора складає всього 1,1 ГГц або 1,2 ГГц (модель 2015 і 2016 роки відповідно). Можливі й більш потужні конфігурації пристрою, але різниця не значна.
Об'єм оперативної пам'яті складає 8GB. Цілком достатньо у 2017 році, для роботи всіх додатків в пам'яті і запуску великої кількості вкладок в браузері. Пам'ять працює з частотою в 1866 МГц, що дозволяє їй передавати інформацію досить швидко без затримок.

 

Якщо ви працюєте в фотошопі або інших важких програмах - цей ноутбук не для вас, але якщо ви працюєте з ними, то і дивитися в бік цього ноутбука ви не будете. Для людей же, які працюють з легким «софтом» - цілком хороший варіант.
За графіку відповідає Intel HD Graphics 515. Такої графічної підсистеми цілком вистачає для НЕ ресурсномістких завдань. Можна спробувати навіть попрацювати з відео (але це вже перебір). Для вирішення в 2304 x 1440 його вистачає, але не більше. Для тих завдань, про які я писав вище - такого графічного адаптера цілком вистачає.

 

Екран

Тут встановлена Retina. Дозвіл складає 2304 x 1440 пікселів, що робить цей дисплей одним з найбільш щільних. Зображення на такому екрані просто фантастичне. Я не можу знайти вади в ньому навіть після детального “обстеження”. Кути огляду максимальні, передача кольору супер, щільність на висоті. Всюди плюси, мінусів жодного. Я навіть не знаю що ще можна було б додати про цей екран. Просто екран, який ви не будете помічати при роботи (а це найкраще, що може бути).

 

Клавіатура

Чому я виділив цей пункт окремо? А тому що вона тут зовсім інша. Побудована за технологією «метелик», забезпечує повне натискання кнопки в будь-якій частині. Таке рішення дозволило зробити кнопки більш заннуреними в корпус і забезпечити більш рівномірне підсвічування. Одні плюси. Відразу після переходу буде не особливо зручно, через те, що ви звикли до іншої клавіатури. Але після цього ви не зможете використовувати старі клавіатури, вони будуть здаватись не зручними і незграбними. Технологія “метелик’’ дуже зручна і надійна.

 

В порівнянні з іншими MacBook

Я не буду порівнювати продуктивність або розміри пристроїв. Я хочу поговорити про саму концепцію цього ультрабука. Що він може дати користувачеві і навпаки.
Нам дали 1 порт. Його можна використовувати для заряджання / передачі інформації. Врахуйте, якщо ви заряджаєте пристрій, то флешку або щось інше підключити вже не можна. Можна використовувати перехідник (благо їх зараз багато на ринку). Виходить, що б використовувати новий MacBook 12 треба обвішатися перехідниками. І так і ні. Apple мотивує нас переходити на бездротові технології (і робить це більш різко чим інші компанії). Не можу сказати, що це погано, це скоріше не звично в перший час. Бездротові навушники, хмарні сховища, Air Drop.
Знову ж таки, якщо ви не офісний працівник або професіонал в роботі з фото, то таких рішень вам цілком вистачить. Від такого ноутбука більше і не чекаєш.