Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

MacBook Air (2020)

MacBook Air (2020)

2020 рік був роком великих змін для Apple. І MacBook Air (2020), найлегший і найкомпактніший з ноутбуків компанії, відчув значний імпульс у продуктивності, отримавши новий процесор Apple M1, широко відомий, вражаюче потужний чіп на базі ARM.

Продуктивність

Коли справа доходить до продуктивності, MacBook Air 2020 не викликає жодних сумнівів. M1 виявився справжнім звіром, що осоромлює Intel у багатьох відношеннях.

Big Sur працює добре, і візуальна переробка операційної системи пропонує приємні зміни, але при цьому здається знайомою та інтуїтивно зрозумілою.

Доступна Rosetta 2, інструмент, який був створений для дозволу Mac на базі M1 підтримувати роботу більш старих програм, розроблених під процесор Intel. Той факт, що як нові, так і застарілі додатки добре працюють на чіпі M1, заслуговує на високу оцінку. Крім того, тепер ви можете без проблем запускати тисячі програм та ігор для iOS, що також є величезною перемогою і стане для багатьох надзвичайно практичною опцією.

Дисплей

МакБук Ейр 2020 отримав IPS-дисплей, діагональ якого становить 13,3 дюйма. Розширення 2560×1600 і щільність 227 пікселів на дюйм роблять картинку дуже якісною, а технології True Tone та P3 підтримують її завжди насиченою та приємною для очей.

Звук

Стереодинаміки цього Air відтворюють якісний та об'ємний звук, також підтримують формат Dolby Atmos. Є 3.5 мм порт для навушників.

За запис звуку відповідає система із трьох мікрофонів студійної якості.

Загалом, дикаміки звучать краще, ніж у попередніх моделей. Можливо, далося взнаки відсутність вентилятора, що забезпечує кращі резонанс і акустику, а може обробка звуку M1 на кращому рівні, ніж у Intel. Більш дорогі та великі MacBook звучать краще, але на тлі конкурентів результати Air прекрасні, особливо з огляду на маленький корпус ноутбука. Якість виведення звуку через 3.5-міліметрове гніздо також покращилося порівняно з минулими Air.

Автономна робота

Вбудований акумулятор ємністю 49,9 Вт∙ч забезпечує фантастичний час автономної роботи — до 18 годин при відтворенні відео та до 15 годин роботи в інтернеті через мережу Wi-Fi, що в парі з легким дизайном просуне автономність користувачів на абсолютно новий рівень. Ви отримаєте у володіння потужну та безшумну машину, яку завжди буде зручно мати під рукою.

Підсумок:

MacBook Air (M1, 2020) — це справді вражаючий прилад. Він не тільки один з кращих MacBook, які коли-небудь виробляла Apple, але і найдешевший, при цьому пропонуючи відмінний аккумулятор і потужність, яка змушує задуматися про необхідність покупки MacBook Pro.