Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

MacBook Pro

Чи варто купити MacBook Pro?

MacBook Pro – ноутбук, який в першу чергу підійде для роботи. Це найпотужніше портативне рішення від Apple. У ньому є все, що може Вам знадобитися. Відмінний екран, потужна начинка і портативний корпус. Можна сказати що він відносно легкий (в порівнянні з іншими лінійками робочих ноутбуків).

 

Початок

Лінійку показали на світ у далекому 2006 році. MacBook Pro прийшов на зміну PowerBook G4. Така зміна імен пішла від того, що процесори PowerPC канули в лету, а на їх зміну прийшов продукт від Intel. Перше покоління MacBook Pro, як я вже сказав вище, був показаний в 2006 році. Зовні він став трохи більшим (трохи ширшим і вищим), але й наповнився безліччю плюсів: камера для відео дзвінків, роз'єм MagSafe (мабуть простіше і краще роз'єму складно було знайти), продуктивність пристрою виросла в 4 рази, нова клавіатура з підсвічуванням і безшумна робота.

Оскільки це були перші версії пристрою, то вони були злегка безглузді візуально, але в 2008 році все круто змінилося. Корпус пристрою був виконаний з цілісного шматка алюмінію (що і зараз виглядає відмінно). Навколо матриці пристрою була чорна рамка, яка виглядала просто потрясно. Ноутбуки стали міцнішими і компактнішими, що було великим плюсом. Крім цього, в лінійці вже був розподіл на старші і молодші ноутбуки (різниця була в відеокартах). Клавіатуру змінили на чорну з підсвічуванням, на кришці з'явилася магнітна прокладка для проміжку що б зручно відкривати ноутбук однією рукою, трекпад став більшим і почав підтримувати мультитач жести. Паралельно з цим (у 2009 році) показали модель з 17 дюймовим екраном. Цей гігант був обладнаний матовим екраном і не знімним акумулятором. 

Наступним кроком стало введення Retina дисплея, який робив ноутбук просто феноменальним. Це можна було назвати абсолютно новим пристроєм, оскільки такого екрану не було ні у кого. Хотілося б підкреслити, що ноутбук позбувся оптичного приводу і роз'єму Ethernet. У 2015 році так само були зміни у вигляді Force Touch. Замість звичайного кліка на трекпад ви відчуваєте зворотний відгук за рахунок вібромотора. Це дозволяє вводити нові функції і збільшити час автономної роботи.

 

Дизайн пристрою

Я опишу вже більш пізні версії пристрою. Корпус виконаний з алюмінію, який дуже приємний і практичний (скільки ж я буду повторювати цю фразу). Досить гострі грані роблять його красивим і елегантним незалежно «від погоди». У ньому немає нічого зайвого, він дуже просто, але це і робить його красивим. «Якщо ви не помічаєте дизайн пристрою, то це і є ідеальний дизайн» – сказав хтось колись. Мабуть ця людина мала рацію. Коли ви працюєте за цим пристроєм – Вас нічого не відволікає і ви повністю вникаєте в роботу. Розташування елементів таке ідеальне, навіть Touch Pad розташований по центру, що дуже радує.

 

 

Швидкість роботи

З цим у «Маків» ніколи не було проблем. Все завжди швидко. Особливо після відмови від HDD на користь SSD. Програми працюють моментально, відгук у системи блискавичний. Оскільки це професійне рішення, то залізо тут найпотужніше, тому і немає ніяких проблем. Якщо взяти до уваги те, що Mac OS оптимізується спеціально під «залізо», то суміш тут виходить просто пекельна. Найшвидша система при роботі і рендері. Ніяких питань, претензій або нюансів тут немає.

За рахунок того, що в MacBook завжди встановлені найпотужніші процесори, відгук системи і робота з відео тут йде на найвищому рівні. Що стосується ігор, то тут не все так солодко. На Mac OS досить мало ігор від ААА фірм, та й залізо тут розраховане на роботу з графікою / відео, а не на ігри. Для ігор ми залишимо ПК з їх величезними корпусами.

 

Завжди з родзинкою

На перший погляд до ноутбуків вже не можна додати ніяких «корисностей», але Apple постійно це робить. У перших версія ми отримали роз'єм MagSafe, який був надзвичайно корисним і зручним. Слідом був новий Touch Pad, який додав багато варіантів для роботи з жестами, що розширило функціонал. Після нього дуже важливою подією стала поява Retina екрану, що дозволяло інакше подивитися на роботу з відео і фото. Супер якісне відображення картинки і квітів.

А тепер, в 2016 році, з'явився Touch Bar і сканер відбитку пальців. Кардинально новий погляд на роботу з ноутбуком. Тепер це не просто пристрій, який буде Вам допомагати, а частина вашого життя. Сканер дозволить захистити ваші дані і процес покупки в інтернеті, а сенсорна панель замість «функціональних клавіш» не просто їх дублює, але вже як екран, а дозволяє використовувати інструменти при роботі з фото, відео та текстом. Коротше кажучи, MacBook Pro 2016 року вийшов на новий рівень взаємодії з користувачем і системою.

 

Що далі?

MacBook, це такий пристрій, який розрахований для професіоналів своєї справи, а значить в ньому завжди буде все найкраще. Це і процесор, і жорсткі диски, і екрани. Взагалі будь-які компоненти будуть тут розраховані на інтенсивну і складну роботу. Розміри пристроїв, а саме 13/15 дюймів розраховані на людей, яким потрібна або мобільність, або найпотужніше залізо. В майбутньому нас чекаємо збільшення продуктивності, якість матеріалів, екрану і часу роботи. Що ж стосується розмірів, то тут навряд чи щось зміниться.