Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

MacBook Pro 16 (2019)

MacBook Pro 16 (2019)

Сучасні MacBook Pro успішно тримають лад, як одні з найпотужніших і мобільних важкоатлетів ринку, але ще кілька років тому лінійка Pro переживала не найкращі часи, з року отримуючи мінорні апгрейди або взагалі провальні оновлення. Саме MacBook Pro 16 (2019) змінив цю тенденцію, зібравши в собі характеристики, яких потребували шанувальники Apple.

Продуктивність

16-дюймовий МакБук Про представлений у двох моделях, які створені на базі 6-ядерного процесора Intel Core i7 з тактовою частотою 2,6 ГГц та 8-ядерного процесора Intel Core i9 з тактовою частотою 2,3 ГГц відповідно. Того року дебютували 7-нанометрові відеокарти AMD Radeon Pro серії 5000M, що надає цій мобільній робочій станції вражаючі графічні можливості. Ці два оновлення роблять цей ноутбук серйозним помічником у вирішенні таких ресурсомістких завдань, як рендеринг відео.

Дисплей

Перехід Apple на 16 дюймів не був просто збільшенням фізичних розмірів екрану — роздільна здатність також була збільшена до 3072 x 1920, а щільність пікселів склала 226 пікселів на дюйм. Більше того, корпус цього ноутбука практично не змінився, адже збільшення на дюйм, власне, було втілено завдяки зменшенню рамок монітора. Дисплей підтримує технологію True Tone і має широкий колірний обхват P3, що завжди робить контент, що відтворюється, чітким і насиченим кольорами.

Звук

Значно покращена система із шести стерео динаміків Hi‑Fi та вбудований кластер із трьох мікрофонів довершують 16-дюймовий MacBook Pro як серйозну мобільну робочу станцію, до якої вам більше не потрібно підключати надто багато зовнішніх пристроїв. Це, поряд з тонким та легким дизайном, який нам полюбився завдяки MacBook, робить MacBook Pro 16 дюймів по-справжньому портативним професійним ноутбуком.

Автономна робота

Час автономної роботи було збільшено за рахунок 100-ват-годинної батареї, яка на 16 Втг більша, ніж у попередніх моделей, і на той час це була найбільша батарея, доступна для ноутбуків — вона пропонує до 11 години роботи без підзарядки. З цим MacBook Pro вам не потрібно буде страждати від крихітного часу автономної роботи лише тому, що ви використовуєте потужний ноутбук. Це компроміс, на який нас все ще просять піти багато конкурентів.

Підсумок:

16-дюймовий MacBook 2019 випуску послужив переломним моментом у періоді стагнації лінійки Pro від Apple. До його випуску найпотужніша серія ноутбуків з Купертіно неприємно дивувала і зустрічали її переважно розчарованими відгуками, але ця модель заклала початок багатьом позитивним змінам.