Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

MacBook Pro 13 (Apple M1)

MacBook Pro 13 (Apple M1)

13-дюймовий MacBook Pro 2020 року, створений на базі нового чіпа виробництва Apple М1, пропонує феноменальну продуктивність та чудовий час автономної роботи. Це робить цю модель однією з найкращих продукцією Купертіно за останні роки.

Основні особливості:

— Час автономної роботи
— Приголомшлива продуктивність
— Запуск мобільних програм iOS
— Клавіатура Magic


Процесор та потужність

Випуск 13-дюймового MacBook Pro (M1) 2020 став початком нового розділу в лінійці продуктів Apple Pro. Цей ноутбук є першим MacBook Pro, що демонструє міць власної SoC Apple, а показники продуктивності доводять, що Apple по праву можна вважати найкращою компанією у своїй справі.

13-дюймовий MacBook Pro (M1, 2020) створений таким чином, щоб запускати як програми, створені для архітектури процесори M1, так і старі, розроблені ще для комп'ютерів Mac на базі Intel. Всі вони працюють однаково добре і без заминок. MacBook Pro 13 (Apple M1) може тримати відкритими відразу кілька вимогливих програм і блискавично перемикатися між ними, не упускаючи жодної деталі.


Автономність та практичність

На момент випуску цієї моделі Apple заявила, що 13-дюймовий MacBook Pro (M1, 2020) має найтриваліший час автономної роботи серед усіх Mac, обіцяючи 17 годин бездротового перегляду веб-сторінок та до 20 годин автономної роботи відтворення відео. А щодо можливостей акумулятора заяви Apple завжди виявляються правдивими.

З практичного боку, MacBook Pro 13 (Apple M1) зробив великий стрибок у продуктивності, а також отримав збалансований час автономної роботи та портативний дизайн.


Дисплей та графічні можливості

Дисплей не зазнав особливих змін і 13-дюймовий MacBook Pro (M1, 2020) отримав екран Retina з роздільною здатністю 2560 x 1600. Він підтримує широку колірну гаму P3 і має відмінну передачу кольорів — це добре підходить для фотографів і відеоредакторів, яким потрібні реалістичні.

Результати Geekbench 5, а також робота з Final Cut Pro, забезпеченням розробки Apple, призначеним для редагування відео, яке було оновлено спеціально для ноутбуків на чіпі M1, показують, наскільки значним покращенням виявився чіп M1 порівняно з попередньою моделлю на базі Intel Core i5 .

Додаткові чотири ядра процесора M1 (це восьмиядерний чіп), очевидно, роблять тут тяжку роботу.


Відтворення аудіо

Звук на цьому MacBook Pro відтворюється у форматі Dolby Atmos за допомогою системи стереодинаміків із широким динамічним діапазоном. Також доступний вихід 3.5 мм для навушників. Три спрямовані мікрофони відповідають за захоплення та запис звуку студійної якості.


Підсумок:

Ці нові доповнення до сімейства Pro, засновані на більш нових і більш потужних чіпах, створені як для професіоналів і творчих людей, так і для всіх нас, простих смертних, адже MacBook Pro 13 (Apple M1) вдається добре балансувати у співвідношенні ціни та потужності.