Мова сайту:

Онлайн маркет

експерт

0

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

Apple iPad Pro 9.7 A1673 Wi-Fi 256GB

32 000 грн (1200$)
×

MacBook Pro 16 (Apple M1)

MacBook Pro 16 (Apple M1)

Цього року Apple показали, що користувачі для них не просто звук. Повернувши старі затребувані функції та просунувши продуктивність на новий рівень завдяки покращеним чіпам М1, компанії вдалося знову завоювати серця покупців.


Основні особливості:

— Продуктивність

— Дисплей

— Батарея

— Порти

Процесор та потужність

Торішні Макбуки вже показали, що відмова від процесорів Intel пішла їм на користь. Моделі цього року отримали оновлені версії чипів власного виробництва Apple — M1 Pro. На відміну від MacBook Pro 14, більша 16-дюймова модель завжди поставляється з повною версією SoC M1 Pro, тому ви отримуєте 10 ядер ЦП у поєднанні з 16 ядрами графічного процесора.

Новий MacBook Pro 16 — це дуже швидкий мультимедійний ноутбук, у якому всі завдання виконуються блискавично та без помітних затримок. Ви також можете використовувати програми Intel завдяки Rosetta 2, і вони працюють так само добре. Однією з основних переваг нового MacBook Pro 16 є стабільна продуктивність як при тривалих робочих навантаженнях, так і живленні від акумулятора.


Автономність та практичність

Місткість акумулятора 16-дюймового MBP становить 99,6 Втч, що набагато вище в порівнянні з меншим MBP 14, а час роботи від акумулятора в тестах очевидно кращий. Тест Wi-Fi при відрегульованій яскравості 150 нит триває майже 17 годин і все ще становить близько 8 годин при максимальній яскравості.

З практичної точки зору, дана модель MacBook постраждала в компактності, але знову отримала безліч портів, а висока продуктивність та час автономної роботи роблять її мобільною робочою станцією, незамінною для творчих людей.

Дисплей

Apple підтримує щільність пікселів 255 пікселів на дюйм як для 14-дюймових, так і для 16-дюймових моделей MacBook Pro. Але, оскільки дисплей явно більше, роздільна здатність теж вище і становить 3456 × 2234. Замість екранів IPS Apple тепер використовує панелі Mini-LED. Вони керують надзвичайно низькими значеннями чорного і мають дуже високу контрастність, як у OLED-панелей. Весь вміст дуже різкий і чіткий, тому що в macOS немає проблем із масштабуванням, а чорний дійсно глибокий, що призводить до надзвичайно висококонтрастних зображень. Зокрема, HDR-контент виглядає чудово, а кут огляду чудовий.

Відтворення аудіо

Динаміки в новому MacBook Про 16 покращилися в порівнянні з і без того чудовою звуковою системою в старій моделі і навіть трохи краще, ніж MacBook Про 14 на частотній діаграмі. Суб'єктивно відмінний звук, враховуючи розмір корпусу, і навіть є глибокі баси завдяки чотирьом низькочастотним динамікам. Звукова система з 6 динаміками також підтримує 3D-звук, і працює вона напрочуд добре.

Підсумок:

Через ціну та збільшений корпус, MacBook Pro 16 2021 року можна назвати нішевим продуктом. Але ті користувачі, які зможуть повністю розкрити потенціал потужності та дисплея будуть уражені можливостями, які відкриває цей гаджет.